Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? grudzień 2009


Benten

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przydałaby by się jakaś relacja z grudniowej wyprawy na ryby na główną stronę portalu, więc może jeszcze nie chowajcie wędek i nie kończcie sezonu

tomik może ty byś taką sklecił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby by się jakaś relacja z grudniowej wyprawy na ryby na główną stronę portalu, więc może jeszcze nie chowajcie wędek i nie kończcie sezonu :wink::cool:

A kto kończy? :twisted: Od ponad tygodnia- w związku ze zbliżającym się lodem- jestem na rybach codziennie a wcześniej co drugi dzień :mrgreen: Nic nie piszę, bo nie ma za bardzo o czym. Do czwartku ćwiczyłem karpiki i szło to całkiem znośnie. W weekendy cały czas spinning bez efektów, od czwartku wieczory z żywcem też na zero.

Ale dopóki piłka w grze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tak dalej będzie to jeszcze na sandała z lodu zapolujemy :mrgreen:

to masz czas do stycznia, ale do tego czasu lodu raczej nie będzie.

Jak to mawiali na filmach :

"Spoko spoko my stara kadra" do końca sezonu jeszcze 15 dni a zapowiadają mrozy po 15 stopni w nocy :!: więc jak dobrze będzie to za tydzień może być 15-20 cm lodu.

W zeszłym roku w grudniu na blaszki podlodobe brały szczupaki takie po 60-80 :shock: na wodzie ok 1,5m :shock: byłem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:30-14:00 nad Prosną, przeszliśmy z kolegą bite 7 kilometrów i raptem jedno podbicie - po zacięciu trzysekundowy, pulsujący opór i zeszła. Liczę na pogodę, że sezonu tym wypadem nie zakończyłem.

Kamrat znad wody:

37576057.th.jpg

25504467.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczorny wypad zakończył się ok 22 , efekt 2 mikro sandacze :mrgreen:

ZIMA idzie :mrgreen:

Nad wodą wieczorem ZERO wędkarzy :shock: jakieś MIĘTKIE się zrobiły Ludziska :mrgreen: Patrząc na prognozy to może być ostatni wyjazd nad "wodę" w tym roku , kolejny może być na lodowej tafli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad wodą wieczorem ZERO wędkarzy :shock: jakieś MIĘTKIE się zrobiły Ludziska :mrgreen: Patrząc na prognozy to może być ostatni wyjazd nad "wodę" w tym roku , kolejny może być na lodowej tafli :mrgreen:

Też byłem do 22 wczoraj, ale u mnie niestety efekty zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy dzisiaj od 8.00 łowić w Międzyzdrojach, ale półtorametrowa momentami fala powodowała że była to walka o ustanie na nogach. Po 3 godzinach, z czego było więcej gadania niż łowienia, daliśmy sobie spokój.

ja:

de73d2a676db96e0m.jpg

Patryk:

7aaf3774acdec395m.jpg

Robert:

62a9be20a6b7a375m.jpg

Ale i tak było fajnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę w sobotę na pierwszy LÓD pod ruską granicę. Pokrywa ma przy brzegu 12cm.Przez piątek powinno przyrosnac ze 2cm. Kolega (próbował ) sprawdzał dzisiaj, lód lekko trzeszczy. Na szarpaczka złapał 5 okoni po 30cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś chyba źle się dzieje.. żadnych rybek na forum? Koniec sezonu już tuż tuż..

U mnie na łodzi wczoraj było wesoło.. cały dzień na wodzie.. brrrrr, -3 w powietrzu, ale rybki dopisały... Połowiliśmy szczupaków. Małe poprostu wariowały, ale i namierzyłem 6 większych (w przedziale 81-100cm).. dzień zaliczam do udanych tymbardziej że to dopiero 3ci wyjazd na to jeziorko :twisted:

Pozdrawiam haczykowców i zapraszam nad wodę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś chyba źle się dzieje.. żadnych rybek na forum? Koniec sezonu już tuż tuż..

U mnie na łodzi wczoraj było wesoło.. cały dzień na wodzie.. brrrrr, -3 w powietrzu, ale rybki dopisały... Połowiliśmy szczupaków. Małe poprostu wariowały, ale i namierzyłem 6 większych (w przedziale 81-100cm).. dzień zaliczam do udanych tymbardziej że to dopiero 3ci wyjazd na to jeziorko :twisted:

Pozdrawiam haczykowców i zapraszam nad wodę..

Faktycznie było zimno.. trochę przemarzliśmy, ale za to ryby dopisały :mrgreen: oto moje największe 2 :88 i 81 Szczupaki a'la zimne nóżki

2fd9f3cc3c6c6e44med.jpg

515c40fb47edce92med.jpg

Sobi, następnym razem jedziemy jak będzie co najmniej z -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.