Skocz do zawartości
tokarex pontony

TROĆ 2010


Gość naleśnik27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naleśnik27

samiec 74 cm 3.4 :) INA noworoczna ! szkoda drugiego brania kopniecie było takie że prawie kij z reki wypadł...taniec kilka młynków i blacha wypada :( tylko ta spieta wyglądała na srebniaka!

post-8241-14544972241786_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

naleśnik27, brawo, gratuluję. Ja niestety uziemiony gdzieś do końca lutego jestem.

Podobno na Inie w tym roku rozpoczęcie było najlepsze w kraju. Pilnowanie tarła przez Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Iny i Gowienicy daje efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina również mnie przyniosła dzisiaj szczęście - pojechaliśmy wraz z kolegą Patrykiem. Po pół godzinie łowienia sukces Patryka, samiec 63 cm:

ffafc829f5223da7m.jpg

Pół godziny później ja mam odprowadzenie, niestety dalsze rzuty nie przyniosły już efektu. Ale po kolejnej godzinie i ja odnoszę sukces, samica 57 cm:

9c1ae5aaec21bac4m.jpg

To nasze pierwsze trocie w życiu, i cudowne otwarcie sezonu 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, mam pytanie gdzie najgłębiej w polskę dostają się trocie ? Nigdy zadnej nie złowiłem, a chciałbym. Mieszkam w Krakowie wiec co za tym idzie chciałbym jak najmniej czasu spedzic na podróży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, mam pytanie gdzie najgłębiej w polskę dostają się trocie ? Nigdy zadnej nie złowiłem, a chciałbym. Mieszkam w Krakowie wiec co za tym idzie chciałbym jak najmniej czasu spedzic na podróży ;)

Chyba Drwęca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mamy zamiar się wybrać z maćko gdzieś na trocie (zachodnio-pomorskie), wiec jeśli ktoś byłby tak miły polecić nam jakiś niedrogi nocleg bylibysmy wdzięczni, wspólna wyprawa na srebrniaki również wchodzi w grę. Jeżeli tylko ktoś ma ochotę "oprowadzić" górali po zachodnio-pomorskich trociowych rzekach ;)) była by to okazja do zorganizowania mini haczyk meeting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym zwyczajem na forum było do tej pory ,aby takie tematy jak np TROĆ 2010 były tematami z relacji z wędkowania i opisem połowów ,nie wiem czy to jeszcze obowiązuje ,ale umawianie można założyć w pod forum regionu ,nie koniecznie swego regionu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, masz racje, tak tylko chcieliśmy dać cynk ze cos takiego planujemy :grin: , wiesz dobrze że na umawialnie wchodzi znacznie mniej ludzi niż na temat Troć 2010. ..... moderatora prosze o usunięcie tego posta ( info z planowanym wyjazdem prosze jeszcze kilka dni zostawic :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje rybek!!!

Ja niestety miałem wczoraj nieudane rozpoczęcie. Nie mówię tu o zerowym wyniku,lecz o warunkach jakie panują obecnie na Drwęcy na odcinku Złotoria-Lubicz. Spora cześć rzeki zamarznieta od brzegu do brzegu(w tym moje ulubione miejsca) . Rezta Drwęcy w miarę możliwa do obłowienia ,lecz zapełniona wędkarzami ,więc znalezienia choćby troszkę miejsca do łapania zabiera trochę czasu. Niestety,nie nacieszyłem się więc zbyt długo wędkowaniem. Na plus można zaliczyć jak zwykle przyjacielską atmosferę, i kilka godzin spedzonych w przepiękniej dolinie Drwęcy. Może następnym razem trafię na lepsze warunki atmosferyczne.

Jutro może wrzucę parę fotek z wyprawy,jak znajdę trochę więcej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie !!!!!! ja również chciałem się pochwalić pierwszą w zyciu trotką,ale niestety nie potrafię załadować zdjęć z kompa, ale opowiem troche. Drugiego stycznia wylądowaliśmy na Słupi w okolicach Włynkowa . Zaczeliśmy o 8 rano.Kilka godzin łowieni i nic ale ok godziny 13 jakis wędkarz złowił troć 50 cm a ja 15 minut pózniej . Moja troć-kelt miała 60 cm. Branie nastąpiło na wolniejszym odcinku rzeki koło zwalonych drzew. W sobotę wybieramy się również ale tym razem na INE. mam taką prośbę w okolice jakiej miejscowosci warto jechać lub jaki odcinek rzeki warto obłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.