Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Miejsca na okonia i sandacza Holandia


cinex-one

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wlasnie wykupilem vispass na 2010 i szukam jakis miejscowek gdzie mozna pospiningowac. Jak by ktos znal takowe i chcial by sie pochwalic to z gory dzieki.

Na razie zrobilem 300km i posprawdzalem pare miejsc na Mass ale bez efektow :(.......a moze zna ktos jakies jeziro gdzie mozna na vispass polapac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

To fakt jakas ksiazeczke po holendersku dostalem ale mapki to sa tam 3 i to takie uproszczone szkice. To jest ta ich niby lista lowisk. A co do lodki to z pontonem mozna cos powojowac? Wiem ze zbiornikow wodnych maja holendrzy full sprawdzalem w google earth ale nie wiem czy na wszystkich mozna lowic? Moze jak przysla mi ta wlasciwa karte do dostane jeszcze jakas mapke. Jak znasz jakies konkretne jeziorko gdzie mozna polapac drapiezniki na gumki to daj znac prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczylbym na to abys otrzymal cos innego oprocz karty.Niewiem jak wygladaja te uproszczone szkice ale to chyba mapka.Postaram ci sie zalatwic taka mapke i jutro ci przesle. Oolderplas,plas Hatenboer jest tego duzo wiecej poczekaj do jutra wieczorem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forelle z mila checia, szczerze mowiac to jak dobrze pojdzie to gdzies w tych okolicach wyladuje w niedziele. Wiem wlasnie dzis w Düsseldorf-ie widzialem ze Rhein wysoko stoi i glowek nie widac ,ale chcialem leciec wlasnie na granice holendersko-niemiecka bo sie naczytalem i naogladalem filmikow ze to raj na sandacza :wink: a jak nic nie zlapie to trudno, rzuty potrenuje :grin: w kazdym badz razie jak kiedykolwiek bedziesz mial ochote na wypadzik to daj znac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Forelle dzis bylem powedkowac w tym miejscu ktore mi pokazales. Woda miala niski poziom co mnie zdziwilo po ostatnich opadach. Za to padal deszcz i byl silny wiatr na plecionce robil sie luk. Lapalem tylko na 1 glowce od jeziora bo pewien rusek nastraszyl mnie ze na te nastepne glowki trzeba miec jakies specjalne pozwolenie.Uwierzylem mu bo 2 glowka juz byla drutem kolczastym ogrodzona. Po paru godzinach przyszlo 2 niemcow ktorzy oblecieli pare glowek jak wracali zaczepilem ich i ci mi znowu powiedzieli ze lapia tam od dawna i na zwykla karte. Niestety ani ja ani rusek ani niemcy nie mieli zadnego pobicia, trzech dziadkow ktorzy lapali z gruntu tez nic nie zlapali, chyba dzis to nie byl dzien na ryby:)........Jak bedziesz sie tam wybieral to daj znac prosze to powedkujemy razem:)..........

Pozdrawiam i do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.