Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

pstrągi 2010


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam wyniki w tym roku - próbował już ktoś?

(Nie śledziłem tematu jak było dziś..., ale pstrąg co rok dostaje osobny temat, więc zapraszam do wypowiedzi...)

Ja już nie mogę się doczekać wypadu1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Na potokowce jeszcze przyjdzie czas, na większości "moich" wód trwa jeszcze okres ochronny. Tęczak z jednej z tych właśnie rzek, jest on jednak w tej rzece rybą dominującą. Metoda to krótka nimfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazię zostawmy pstrągi jak się zakończy okres ochronny można coś podyskutować post myślę że został nie potrzebnie napisany tak wcześnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam wszystkich dzisiaj znów miałem okazję zapolować na pstrągalki byłem z kolegą warunki ekstremalne, śniegu co niemiara bardzo trudny dostęp do wody ale udało się nam coś wyjąć ja złowiłem jednego 38 cm i 3 sztuki spudłowałem ( łowiłem 1 raz nowym kijkiem jeszcze go nie wyczułem) zaś Karol złowił na swój debiut na wodach górskich 44cm i miał 1 pobicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Andzrzej 18

mam pytanko gdzie mniej więcej łapiecie te pstrągi i na co woblerek jakiś mały ??

byłem ostatnio 2 razy tu na kawałku koło stawów w Prawiednikach i niestety pusto - albo nie mam szczęścia albo może gdzie indziej ich szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiperg, bardziej w górę tyle mogę ci powiedzieć gdyż ja sam 1 sezon łowię pstrągi a tam gdzie teraz łowiłem pokazał mi miejscówki kolega ale przyrzekłem mu że nikomu nie podam, a brały na wobki i gumy wobki własnej roboty 2,5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest temat o wynikach naszych połowów a nie miejsce na dyskusję czym zarybiane są nasze wody :!:
Panowie to jest temat o naszych połowach w 2010 r.
Panowie, jak tytuł wątku wskazuje, prezentujemy tu swoje złowione w 2010 roku pstrągi, a nie dyskutujemy o tym gdzie co, jak i kto łowi. Od tego są inne tematy.

Proponuje kasowanie postów nie na temat + ostrzeżenia - bo widać nie dociera :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu wypad na kropki na brzegu 2 sztuki , miałem jeszcze 3 przytrzymania , 1 wyjście do wobka no i pięknego pstrągala ale na wysokim brzegu i nie miałem jak go podebrać ( śnieg niestety na brzegach bardzo się osuwa i nie ryzykowałem kapieli) ale rybsko piękne sporo ponad 50 cm( wszystko na wobki) no i trafił się przyłów w postaci szczupaczka taki koło 45 cm

A to 1 którego przechytrzyłem

b0ebb3a58aaebd09med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kilerpulawy

Witam to i ja się pochwale pierwszy raz na kropkach :razz:7a1925aae1065c9em.jpg c5c4025f8ea21e5fm.jpg 48d219ee3d34a522m.jpg ciężko będzie pobić 54,5cm :mrgreen: no i ostatnie zdjęcie jak mówią jestem mobilny Smacznego-maniek Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.