Skocz do zawartości
tokarex pontony

Browning Syntec Power Match


Lemmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę do forumowiczów posiadających kijki Browning Syntec Power Match o napisanie kilku słów o tych wędkach (akcja, zachowanie podczas holu większych jak i mniejszych ryb, wykonanie, itp).

Chciałbym zakupić taki kijek (4,20m, c.w. 5 - 15)i szukam opini o nim. Głównie łowię na wodach stojących (słabo porośniętych roślinnością), spławikami 2 - 10 g, rybki: płocie, leszcze ale trafi się również karp ok. 2-4 kg.

Czy ta wędka sprawdzi się w tych warunkach, głównie chodzi o akcję (najbardziej obawiam się, czy nie jest to "typowy", "miękki" kij angielski, który wygina się już przy rękojeśći?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
obawiam się, czy nie jest to "typowy", "miękki" kij angielski, który wygina się już przy rękojeśći?

Muszę Cię zmartwić bo najprawdopodobniej jest. Mam podobny kijek z serii Syntec (4,20 6-12g.) i posługując się tym obrazkiem określiłbym jego akcję jako M (moderate). Przy zarzucaniu tego nie czuć - kijek jest sztywny i szybko "gaśnie" natomiast hol 40 cm. lina to już niezła zabawa :mrgreen:. Wydaje mi się, że w przypadku modelu który podałeś będzie podobnie, choć oczywiście dopóki nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.