Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zakupy sprzetu wedkarskiego w dyskontach i supermarketach


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

dzisiaj sprawdzałam te haczyki :)

są niezłe - w pudełku 303 sztuki, haki na węgorza, flądrę oraz kotwice na sandacza i te woblerowe trzeba tylko naostrzyć bo są tępawe, ale te mniejsze są ok.

wyciągnęłam dzisiaj na niebieską 12tkę płoć 28 cm, i to z zarośli więc chyba nie jest źle. Nie pękło nic, skaleczyłam się, więc są ostre.

Są ciekawe - te z przyponami są po 2 opakowania: czarne, czerwone z długą nóżką i 3 zadziorami na czerwonego, i niebieskie bezzadziorowe. Rozmiary w ogóle jakie się chce, od 16 do 0 - i to po kilka rodzajów.

Sporo haczyków z uszkiem, czarnych w większości. Nie ma w zasadzie maleństw typu 20, najmniejsze to chyba są 16, i tylko jedno opakowanie.

Myślę, że warto było, bo i pudełko bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie interesuje to te HAKI

No nie przesadzaj... Akurat na haki nie patrzylem mnie najbardziej zainteresowaly zanety :grin:

Bo kilka razy sie przejechalem na haczykach i wole kupic i wiedziec ze sa ostre i ryby mi nie spadna w czasie holu niz pozniej miec wyrzuty sumienia ze spialem rybe :oops:

Ale taki juz urok "zawodowego" lowienia ryb :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

artech ile Cię kosztowały te okularki, sama jestem zainteresowana jakąś tańszą alternatywą, bo te u optyka to ceną jakoś mnie powalają na kolana :???:

To jakaś oferta promocyjna tzw. "tygodniowa" ? coś kurcze nie mogę znaleźć na stronie lidl'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodzi o to, żeby okulary nie kosztowały 150 - 200 zeta.

Ogólnie jak wrażenia z noszenia takich do 5 dych?

Jest jakaś kolosalna różnica miedzy tymi za 150 a tymi za np. 35 w "widzeniu" bo przypuszczam w estetyce wykonania na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedne ściemniające, jaxony 35 zł i wrażenia bardzo pozytwne :wink:

pewnie ze za 200 zł widzenie musi byc lepsze ale z drugiej strony jak zgnieciesz te za 20zł a 200zł bedzie róznica w druga strone :razz:

oczy sa bardzo ważne i oczywiście te za 200 zapewniaja lepszą ochrone ale lepiej mieć nawet tanie okulary polaryzacyjne niz ich poprostu nie mieć i się meczyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, ja noszę takie za 5 dych tzn mam dwie pary Jaxonów, rozjaśniające i ściemniające :wink: po 25 pln za szt wg mnie ok.

No jak najbardziej ok :grin: Właśnie takie kwoty są do przyjęcia, tylko nie wiedziałam jak jest w "odczuciu".

No ale nie kopiłem ich w lidlu :sad:

I tu jest ten ból bo najbliższy Lidl mam ok. 40km ode mnie, jak będę po drodze to nie omieszkam wpaść i dokonać zakupu.

pewnie ze za 200 zł widzenie musi byc lepsze ale z drugiej strony jak zgnieciesz te za 20zł a 200zł bedzie róznica w druga strone :razz:

No na pewno, znając moje szczęście i umiejętność siadania na okulary, to po stracie takich za 2 stówki bym się chyba pochlastała plastykowym nożykiem :lol:

oczy sa bardzo ważne i oczywiście te za 200 zapewniaja lepszą ochrone ale lepiej mieć nawet tanie okulary polaryzacyjne niz ich poprostu nie mieć i się meczyć :smile:

Amen :mrgreen:

Dzięki za odniesienie się do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest ten ból bo najbliższy Lidl mam ok. 40km ode mnie, jak będę po drodze to nie omieszkam wpaść i dokonać zakupu.

tylko, że ich nie ma w ciągłej sprzedaży...

są albo w promocji, albo w resztkach, ale takie rzeczy z reguły na promocjach pierwszego dnia wychodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, okulary w Lidlu kosztowały 14,99, ale nadają się tylko do samochodu, do wędkowania kupiłem sobie ostatnio Jaxony, dokładnie takie http://www.allegro.pl/item341611064_jaxon_okulary_polaryzacyjne_03am_rozjasniajace.html , niczym nie ustępują np. Solano za 80 - 90 PLN, tyle że na tej aukcji sprzedawca przesadził z tym, że są one rozjaśniające :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, okulary w Lidlu kosztowały 14,99, ale nadają się tylko do samochodu

Acha, no widzisz ile ludzi tyle różnych zdań :wink:

do wędkowania kupiłem sobie ostatnio Jaxony, dokładnie takie http://www.allegro.pl/ite...jasniajace.html , niczym nie ustępują np. Solano za 80 - 90 PLN

Fajnie dzięki, no może rzucą Jaxony do mnie do sklepów, lepiej zawsze przymierzyć niż kupować na pałę, różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sam nie wiem czy by nie pokusić się o haczyki Na drobnice w sam raz.

No jeśli haczyki 1/0, 2/0, 3/0, 1, 2, 3, 4 są na drobnicę to... :lol::lol:

poza tym dawno ich już nie ma - wszystko się już im sprzedało :twisted:

Nie koniecznie chodzi mi tu przecież o wyżej wymienione, bylem w Lidlu podczas trwania tej promocji bo często tam jeżdżę na zakupy (nie chodzi tu o sprzęt wędkarski).I małe haczyki też tam są (A teraz to już raczej były).Na ulotce pokazali tylko niektóre rzeczy na które jest największa promocja.Bo kto chcę przejeżdżać taki kawał drogi żeby kopić 1-2 haczyki o podobnej cenie co w sklepie wędkarskim za rogiem.

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepsza rzecza wedkarska w lidlu jest kurydza i platki :) wedki ogladalem to raczej jakos kijek do miotly sie nadawaly , przynety byly dziadowskie a haczyki nie wiem na co ale do zywca z suma chyba byly rozmiar poza skala :) wszystko bylo jakosci bazarkowej a moze i gorszej wiec nie polecam sprzetu kupowac

ALE KUKURYDZA JEST OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najśmieszniejsze jest to, że na spławikach i większym ołowiu, rzadko kiedy jest napisane ile co ma gram, (trzeba samemu zważyć) :???::sad:, a również w większych zestawach nie ma opisu dotyczącego rozmiaru błystek i obrotówek, krótko mówiąc większość tam to kicz!!!

A co do haczyków, to wole sam z agrafki zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.