Skocz do zawartości
tokarex pontony

VANCOUVER 2010 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Małysz zdobył 1/4 z wszystkich polskich medali Zimowych Igrzysk Olimpijskich (12) :smile:

Mały niesmak zostaje, bo to prawda że:

Adamowi należało się jak najbardziej złoto, ale kolejne srebro to też wyczyn :smile:

Wkurza mnie to ciągłe porównywanie do Wojciecha Fortuny, fakt ma złoto ale tak naprawdę Adamowi do pięt nie dorasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to ciągłe porównywanie do Wojciecha Fortuny, fakt ma złoto ale tak naprawdę Adamowi do pięt nie dorasta.

Co tu porównywać.... Mam nadzieję, że Justyna zdobędzie złoto, bo jak widzę Fortunę jak cieszy michę, że ciągle jest jedynym złotym medalistą przy każdym kolejnym medalu naszych.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Gratulacje , wspaniałe skoki wspaniała kariera

Co do Justyny to bardzo bym chciał by udowodniła światu że złote medale można zdobywać będąc zdrowym tzn. uczciwie - bez anabolików. Trzymam za nią kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.