Skocz do zawartości
tokarex pontony

Maxima Quiver 2,90m 10-50g


Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio wpadła mi w oko wędka dragona MaXima Quiver 2,90m 10-50g i mam pytanie czy ktoś jest jej posiadaczem i jakie są wasze opinie co do tego kijka czy wart swojej ceny i jak wrażenia z wędkowania tym kijem ?? chodzi oczywiście o wędke na jeziorko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mam Maxima Quiver 2,70m 10-50g. Producent określa akcję kija jako fast i poniekąd jest to prawda. Kijek jest dosyć sztywny ale nie jest to akcja wybitnie szczytowa (super fast). Mówiąc bardziej po ludzku nie za miękki i nie za twardy, w sam raz :mrgreen: Oprócz akcji kolejną zaletą jest wysoka jakość wykonania - żadnych zalakierowanych naklejek, niedoróbek itp. Ogólnie lakierem pokryte są tylko omotki i niewielki odcinek dolnika. Reszta blanku jest matowa. Moim zdaniem wygląda to super. Jedyny minus jak dla mnie to brak korkowej rękojeści, ale to kwesta gustu. Na pewno ta z maximy jest mniej podatna na zabrudzenia. Moim zdaniem warto nabyć tę wędkę, choć jest jeszcze kilka innych ciekawych propozycji które znajdziesz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.