Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? Marzec 2010


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

No dziś pierwsze w życiu kropki "4sztuki" złapałem :) + szczupaczek rybki wróciły do wody a zdjęcia zaraz zamieszczę jak dowiem się jak :)

rybki złapane na Spinning DRAGON Thytan Light Spinn 2,70m; 5- 25g

woblery Salmo

1kropka

DSC06065.jpg

2kropka

DSC06064.jpg

3kropka

DSC06074.jpg

4 trafił się kolcik :)

no i 4 kropka 51cm :) pewnie długo nie pobije tego wyniku ładna walka była :)

DSC06071.jpg

DSC06072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

hiperg, Gratuluje ja również dzisiaj byłem na kropkach w sumie złowiłem 13 sztuk, większość w przedziale 30-35 cm, i jeden 42 cm w tym kilka brań i kilka wyjść do wobka, łowiłem z kumplem on złowił 4 ale a za to jego jeden miał 51 cm.. A to moje sztuki

bdda1667325183d6med.jpg

387e4a3da6383ccbmed.jpg

d04e4673a188cd16med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polowałem na płynącej wodzie na karasia, ale bez efektu. Niestety płotki wieszały się nawet na selektywne przynęty.

Dziś sprawdziłem, że ze stojącej wody lód już zszedł (dzisiaj zniknął w parę godzin :shock: ) więc jutro atakuję karpika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem, że ze stojącej wody lód już zszedł
raczej z większych zbiorników typu neimałe jeziorko/zbiornik. np. na średniej wielkości stawach trzyma na całej powierzchni, jedynie te spore są częściowo wolne od lodu(a na większości powierzchni trzyma kilkucentymetrowy lód) jeżeli są jakieś wpływy wody to też można liczyć na miejsce gdzie częściowo odmarzło.

sprawdzałem wczoraj jak i dzisiaj 1,5h z odległościówką właśnie na sporym stawie, jeszcze rybki dobrze się nie zeszły do zanęty i trzeba było się zbierać, za kilka dni będzie więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, Z tych rybek zabralem 10 najwiekszych ploci a rybki mialy przewaznie 20-25cm ale byly tez malutkie takie po 10cm.A były one wszystkie w siatce bo za kazdym razem gdy jestem na rybach wrzucam wszystkie (wymiarowe) ryby do siatki zeby zobaczyc jaki polow byl owego dnia robie fotke a potem wypuszczam.Dzieki wszystkim za mile słowa i POZDRAWIAM i zycze rownie udanych połowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, taj znać, czy miśki już biorą, bo trzeba by było zacząć sezon.

d89f3013d7f6ce7fm.jpg

Biorą biorą :)

Z soboty na niedziele wybrałem się z kolegą na nocke, jak tylko dowiedziałem się że lód z jednego stawu zszedł :)

Tylko jeden odjazd i niestety malec, ale pocieszające jest to że karpiarz obok bez odjazdu, a dzień wcześniej coś tam połowił :)

Także nowa centralka przetestowana :)

SEZON KAPIOWY 2010 OGŁASZAM ZA OTWARTY :)

W niedziele jak zjeżdżalem zahaczyłem glinianke - lod w 1/3 zszedł, dziś przed pracą kolejna lód także w 1/3 zszedł, po pracy jade jeszcze jedną zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej z większych zbiorników typu neimałe jeziorko/zbiornik. np. na średniej wielkości stawach trzyma na całej powierzchni

U mnie już nawet małe stawy hodowlane są bez lodu. Te 40 km bliżej gór robi różnicę. Jak piotr chorzów wrzucał zdjęcia z białej tafli lodu Pogorii u mnie już dawno nie dało się wejść na lód.

Tylko jeden odjazd i niestety malec

Nie ma się co na razie spodziewać okazów. Wiosna to najlepsze brania karpików z zeszłorocznego zarybienia i takich się trzeba spodziewać na kiju.

Drgająca szczytówka, malutki haczyk, żyłka nawet 0,12 i jest frajda z delikatnego łowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co na razie spodziewać okazów

Jak to nie ... :) Na tym zbiorniku nie było zarybień te 2-4 kg to ok rok temu były wpuszczone.

A obok jakieś tam 5-6tki połowił kolega tylko że siedział cały weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

gratki dla tych co połowili :)DooLiN, ta rzeczka na której łowiłeś to nie jest przypadkiem Jaziorka w okolicach Głuchowa / Lesznowoli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.