Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Marzec 2010


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Piątek i niedziela nad Wkrą.

Straszna lipa. Wysoki poziom i bardzo szybki nurt. Jeszcze ze dwa tygodnie potrzeba żeby rzeka weszła w koryto.

Spławik i spin na małą wirówkę w pogoni za kleniem.

Na spławiku jedna płoć, a klenie nie przywitały się ze spinem.

Spotkałem kilkunastu autochtonów, którzy też narzekali na zerowe brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, Wrocław - zimowisko barek II

Duża "presja wędkarka", pogoda w krateczkę.

Zabawa z federem prawie nic - byczek około 25cm i jazgarek

ale na bacika... - płotkeczka koło 20cm, dwa okonki ponad 20 no i pierwszy w życiu linek 35cm. Wszystko na pinkę i ochotkę - otwarcie sezonu bardzo udane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj inauguracja sezonu wędkarskiego :mrgreen: Miejsce - główka koło mostu milenijnego, metoda - gruntóweczka. Dwie godzinki łapania i pierwsze płoteczki złapane :grin: Małe bo małe (około 15 cm) ale oko cieszą :wink:

Wszystkie na pineczkę i to tylko czerwoną , na białą ani puknięcia, oczywiście w świetnej formie wróciły do wody.

Sezon rozpoczęty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od godziny 13 do 17 metoda spławiczek przyneta pinki na które skusiło się 4 wzdregi, 2 płotki i ku mojemu zdziwieniu szczupaczek około 30cm oczywiście wszystkei ryby wróciły do wody. Następnym razem zabieram aparat :) a to juz jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszy wypadzik za sobą - z soboty na niedzielę - płoć i wzdręga ładnie skubała, białemu robakowi nie oparł się szczupaczek (taki przyłów) i trafił się karpik wielkości wigilijnej ale pierwszy w tym sezonie i jak na otwarcie sezonu 45cm nie jest źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę i poniedziałek wizyty ze spinem na Wiśle w Połańcu, zakończone kilkoma małymi klenikami, wczoraj Wisłoka, niestety bez efektów nie licząc dwóch pobić w woblerka, czystość wody pozostawia jeszcze dużo do życzenia pewnie przez podwyższony stan wody, która niestety opada bardzo powoli,zauważyłem, że brania kleni są jeszcze bardzo delikatne także chyba jeszcze troszeczkę za wcześnie na nie, być może po świętach ruszą się na dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na rybach bylo... przede wszystkim mokro :???:

3h polowow, jedna malutka plotka i maly okon (kolejno pszenica i pinka).

Miejsce polowu to rzeka notec, glebokosc 1,5-2m.

Czekam az woda opadnie i nurt sie zmiejszy bo narazie szalu nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.