Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Weekend Wedkarski Wrocław - marzec 2010


Miro1956

Rekomendowane odpowiedzi

Na targach wraz z małżonką byłem około godziny 10:00.

Przy wejściu głównym powitał nas Maniek, oczywiście wręczając wejściówki :).

Atmosfera była OK, ale wystawcy się nie popisali. Było skromnie ale smacznie dzięki Jeux ;).

Niestety nie udało mi się uwiecznić wszystkich, ale kilka fotek mam i załączam.

s7300319.th.jpg

s7300322.th.jpg

Oczywiście największe zainteresowanie było przy stanowisku Gawlasa.

Zakupiłem 3 woblery pstrągowe, oczywiście roboty Pana Romana.

A tu na pogawędce Prezes Maniek z kucharzem Jeux-em i czająca się obok moja druga połowa, która długo nie wytrzymała i musiałem ją odwieść do szwagierki.

Naturalnie później wróciłem.

s7300317a.th.jpg

s7300323.th.jpg

s7300324.th.jpg

Przy tym stanowisku było najsmaczniej. Naturalnie nie mogłem się powstrzymać, aby spróbować wytwornego suma nadziewanego warzywami z boczkiem.

A to marzenie każdego wędkarza i ja sam osobiście chętnie bym nim wyjechał z tej hali.

W sumie była to chyba największa atrakcja całych tych targów wędkarskich.

s7300320c.th.jpg

Dziękuję za miłe spotkanie, za wejściówki, za drobne zakupy, za dobre żarełko i mile spędzony czas, mimo paskudnej pogodny.

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Potwierdzam, na stanowisku Pana Romana było największe zainteresowanie. Wcale się nie dziwię bo przekazywał wiele cennych wiadomości i uwag propo robienia woblerów. Nawet zdradzał swoje tajemnice i pomysły:) Sam wiele wyniosłem z tego "wykładu", za co bardzo dziękuje Panu Romanowi. Jednocześnie zachęcam wszystkich do odwiedzenia jutro tego stanowiska. Ja jak znajde chwilę to na pewno wpadnę i jeszcze raz z chęcią posłucham :)

cinek1979, sprzęt był, choć troche mało tych wystawców, ale chyba na tyle żeby coś wybrać ciekawego, znalazło by się coś dla karpiarzy jak i spinningistów, ale to trzeba zobaczyć bo nie wiem co masz na myśli "sprzęt' :) aa pontony też były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba z Krokodyla byli, a nawet mieli najwieksze stoisko. sporo promocji było na różne rzeczy. myśle że troszke taniej niż normalnie w sklepach. u Pana Romana najlepsze woblery napewno dostaniesz i to w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z kolegą na "targach".

I wlasnie slowo targi nas mocno urzeklo....troche wyolbrzymione patrzac na rozmiar imprezy. 5 stanowisk na krzyz, land rovery i pontony.

Za to gastronomia jak dla legionu rzymskiego a odwiedzajacych to mozna bylo na palcach liczyc.

Generalnie pierwszy raz we wrocku bylem na takiej wystawie, to co roku tak wyglada?

15zl za wjazd to tez male przegiecie porownujac do tego czego tam nie bylo.

Oby w nastepnym roku i wystawcy i odwiedzajacy sie bardziej postarali :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu.

Wszystkim Haczykowcom dziękuję za spotkanie. :wink:

Co do sprzętu to było bardzo skromnie, dwa sklepy (nie Krokodyl- o nich będzie jeszcze okazja powiedzieć :roll: ) jedno stoisko z pontonami, jedno ze sprzętem karpiowym (ciekawe karpiówki i spody Maver) Elektrostatyk i to właściwie wszystko...

Jasne punkty to stoisko Romana Gawlasa (zarejestrowałem to i owo dla Haczyk.tv) :wink: oraz innych wędkarzy z Klubu Paproszek (np. ciekawe pogadanki o dorszowaniu), pokaz wiązania much no i stanowisko kulinarne. Rolada z sumem bardzo smaczna. :wink:

Później wstawię kilka zdjęć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa byla skromna ale towarzystwo juz nie :grin:

Kolo stanowiska p.Romana byl nasz banerek

dscf0141d.th.jpg

a oto i pan Roman i jego woblery

dscf0152g.th.jpg

dscf0123u.th.jpg

dscf0122c.th.jpg

dscf0124w.th.jpg

A to moje zakupy na wiosenne kropki

dscf0140y.th.jpg

Stanowisko wystawowe Elektrostatyka

dscf0095g.th.jpg

byly tez plywadelka pneumatyczne

dscf0114h.th.jpg

dscf0109u.th.jpg

Pokaz wiazania much,cieszyl sie popularnascia najmlodszych

dscf0086p.th.jpg

dscf0118w.th.jpg

Marzenie wedkarza

dscf0117k.th.jpg

dscf0116g.th.jpg

Stanowisko do testowania woblerow

dscf0126x.th.jpg

a tu glowny powod wyprawy do Wroclawia,spodkanie z bracia haczykowa

dscf0145h.th.jpg

dscf0151a.th.jpg

Piekna konstrukcja Hali stulecia

dscf0106v.th.jpg

Wielblad nas zegna przed powrotem do domu

dscf0154.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa byla skromna ale towarzystwo juz nie :grin:

Z fragmentarycznych relacji wynika,że Spot się udał :mrgreen: ,a reszta głównie wystawcy branży wędkarskiej jak zwykle blado,bo choćby te pływadełka trudno nazwać pontonami :lol: .Pozdrawiam.

Ps. Wyjaśniło się przynajmniej dlaczego organizatorzy robili tajemnicę z listy wystawców,co uważam za nieuczciwe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fragmentarycznych relacji wynika,że Spot się udał :mrgreen:

dokładnie, ja Weekend Wędkarski uważam za udany, tona co najbardziej liczyłem (spotkanie z haczykowcami :mrgreen: i pokaz strugania woblerów) było, a i moja dziewczyna przekonała się trochę bardziej do wędkarstwa :)

myślę że organizatorzy wyciągną wnioski z tego co stało się z wystawcami i następnym razem pod tym względem będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ode mnie obiecane zdjęcia :wink:

Mimo, że z wystawcami było kiepsko, to jednak jakiś sprzęt można było obejrzeć. Było trochę wędek i kołowrotków.

50443dd82c145c62m.jpg

835777b2aaf304c4m.jpg

90a2fe6ee9273019m.jpg

Niezawodny Elektrostatyk

f041551aed17e5e5m.jpg

Stoisko z pontonami

b06be42dda269d8cm.jpg

Stoisku teamu karpiowego, gdzie można było obejrzeć i kupić m.in kije Maver.

ce328a49151f0b7am.jpg

68bb67475d5a1c23m.jpg

2937dab01fa713e1m.jpg

W części pokazowej było sporo chętnych do zobaczenia Romana Gawlasa w akcji

1622508e4bd6a101m.jpg

2d99531d3efd5956m.jpg

8435d24aa66465c9m.jpg

Oprócz tego stanowisko z pokazem wiązania much (kolega po lewej opowiadał o łowieniu dorszy)

58c302ce15ef5395m.jpg

20745eae5e0fe7f2m.jpg

Coś dla dzieciaków

ce8fff626ecaa27bm.jpg

Najbardziej owocne były oczywiście haczykowe rozmowy :wink:

b38fa5765842b894m.jpg

e7b8c4fdcea0d371m.jpg

I na koniec najpiękniejszy obrazek jaki zobaczyłem na tej imprezie. Młody wędkarz przez długą chwilę cierpliwie pracował nad swoim pierwszym woblerem pod fachowym okiem Romana. Gdy ktoś powie "wędkarstwo" to od wczoraj będzie jeden z obrazków jakie staną mi przed oczyma...

02aba1ed0378653fm.jpg

Miro1956 wkrótce wrzuci krótką kompilację zdjęć z tego spotkania Haczykowców. Mi udało się nagrać kilkanaście minut pokazu Romana. Wkrótce umieszczę ten materiał na Haczyk.tv :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi sie nie udało być niestety ,pomimo zapewnień zatrzymały mnie sprawy rodzinne . Generalnie impreza dla mnie udana ,mimo "olania" przez kilku wystawców i zrobienia w 'balona' organizatora .Moim zdaniem słowa uznania nalezą sie klubowi Paproszek ,jak i kolo Astra wywiązały sie w 100% .Podziękowania również należą sie sklepom z Poniatowskiego i z placu św.Macieja że nie ugięły sie presji Krokodyla który zrobił krecia robotę i sie wypiął na wędkarzy ,to samo dotyczy kilku firmom wędkarskim i hurtowniom z Wrocławia.

Szczególne podziękowania nalezą się mocnej grupie haczyk-owców która się zjawiła licznie, poznanie osobiście jednego zwłaszcza było dużym wrażeniem dla mnie :lol: mowa tu o naszym forumowym kucharzu z Milicza. :wink: To tak na gorąco ,bo na końcową refleksje przyjdzie jeszcze czas.Fotki wstawię jak uporam sie z fotosikiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że Jeux zrezygnował z sobotnio-niedzielnego wędkowania na stawach PZW Milicz na rzecz wyjazdu.......

Kilka osób myślało od ''nas'' że nie pojechał,a tu proszę.....chyba zdjęcia nie poprzerabial w fotoshopie...

pozdrawiam wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wypoczęty ---- więc zamieszczam foto relacje ze spotkania

moje pozytywne bardzo odczucia ze spotkania poznałem wielu wspaniałych zapaleńców

tej naszej pięknej pasji

c6320a5034cc72c1m.jpg

b807b6e33c6d2c86m.jpg

682bcbccd5bf8cddm.jpg

aea99c39253e31bam.jpg

Nowy kolega foto specjalnie dla mnie z małą tajemnicą

bf3a7b9d66043771m.jpg

c049408868fc9df8m.jpg

e790cf1537d73ea0m.jpg

b5a6698a5d714e2em.jpg

60fb5ffd43ec408em.jpg

d7220b83e02d1793m.jpg

ec04aed666c52191m.jpg

898844783fccf59fm.jpg

Moim zdaniem najlepsze stoisko chwała wystawcy postawił sie na wysokości zadania piękna ekspozycja

2aa921b3ed00dd7fm.jpg

Stanowisko wystawcy ok jedynie zawartość ekspozycji sprzętowej mogła być lepsza

a2ce42c6eee00ed2m.jpg

Spotkanie odbyło sie bardzo miłej i wspaniałej atmosferze poznałem wielu ludzi oraz Romana Gawlasa w końcu oraz kolegę Tomek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeux, ja również cieszę się, że mogliśmy się poznać :wink:

Jeszcze może rozszyfrujemy zdjęcie grupowe przy naszym banerku: od lewej- Roman Gawlas, tomek1, jeux, slowik, dudi, Maniek.

c6320a5034cc72c1m.jpg

Oprócz tego byli Miro1956, Kolat66, Kamionki, reniek47, przemekli oraz dwóch kolegów których nicków z forum nie znam- jeden z Kolatem66, drugi z Kamionki. Będę wdzięczny za podpowiedź co do nicków tych dwóch forumowiczów.

Jak widać łącznie przewinęło się kilkunastu haczykowców. :cool:

Towarzysko impreza w 100% udana. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dopiero dzisiaj emocje i nerwy opady, po niedzielnym zakończeniu od razu do pracy na noc więc był czas na przemyślenia i wnioski.

Impreza bardzo skromna chociaż sama forma na pewno jest do zaakceptowania, gdyby nie wroga robota, której nie mogę zrozumieć, na pewno obraz tej imprezy byłby naprawdę fajnym wydarzeniem nie tylko regionalnym. No cóż w krótkim podsumowaniu z organizatorem tej imprezy dochodzimy do wspólnych wniosków aby ustrzec się takich sytuacji jakie miały miejsce u nas, niektóre wypowiedzi na naszym forum są krzywdzące mówiąc że organizator celowo ukrywał listę wystawców, lista takowa wisiała na stronie organizatora wprawdzie krótko ale za to skutecznie wykorzystana przez przeciwników tej imprezy, i tylko to było powodem jej zdjęcia a nie celowe ukrywanie ilości wystawców- powiem wprost po ukazaniu się listy w ciągu dwóch dni bez podania przyczyn około 40% wystawców wycofało swoją obecność- takie postępowanie nie jest podyktowane racjonalnością tylko zwykły chamski sabotaż.

Dobrym i rokującym nadzieje jest fakt że organizator nie skreślił takiej formy imprezy z swojego kalendarza na zawsze- mam nadzieję że uda się wypracować formy i sposoby zabezpieczenia się przed taką dywersją. Dobra wystarczy narzekań- dziękuję Wszystkim haczykowcom którzy pomimo wszystko odwiedzili tą imprezę, nie miałem zbyt wiele czasu na pogaduszki z wszystkimi ale i tak wielu nowych użytkowników udało mi się poznać i choć kilka słów zamienić, dziękuję tomikowi że postarał się na czas wykonać efektowny banerek który mam nadzieję posłuży do różnych spotkań nie tylko regionalnych, a na tej imprezie był widocznym punktem zbornym i wyróżnikiem na całej hali.

Dziękuję Mańkowi za pomoc, Tomkowi za udostępnienie swoich filmów wprawdzie w pierwszy dzień dałem plamke bo zapomniałem wziąć płytki ale na szczęście Tomek miał przy sobie drugą, w niedzielę leciało na okrągło i miało spore zainteresowanie, i wszystkim za ciepłe słowa otuchy.

Zdjęć nie wklejam bo nie mam a tych którzy coś popstrykali bardzo proszę jak możecie podeślijcie mi choć trochę :wink: [/list romga50@gmail.com]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowi za udostępnienie swoich filmów wprawdzie w pierwszy dzień dałem plamke bo zapomniałem wziąć płytki ale na szczęście Tomek miał przy sobie drugą, w niedzielę leciało na okrągło i miało spore zainteresowanie

Cieszę się :wink: Na szczęście w piątek w nocy kończyłem premierowy filmik i przywiozłem ze sobą płytkę z tym nowym i całą resztą. :mrgreen: Dwa filmiki pokazane podczas imprezy będą wkrótce dostępne na haczyk.tv.

Ten ostatni film zawiera drobną próbkę możliwości programu do montażu, który aktualnie rozgryzam. Mam nadzieję, że wprowadzi nową jakość do moich "produkcji" :wink:

Wkrótce również na haczyk.tv będzie można obejrzeć kilkunastominutowy materiał, w którym Roman Gawlas opowiada jednemu z gości imprezy o wytwarzaniu woblerów. Od pojedynczego pytania wędkarza, rozpoczęła się opowieść Romana, podczas której spontanicznie zacząłem rejestrować. Co z tego wyszło zobaczycie za parę dni. :twisted:

Romanie dzięki za miło spędzone kilka godzin, wykonałeś wraz z klubem kawał dobrej roboty. :wink: Mam nadzieję, że organizatorzy dopracują kwestie związane z wystawcami sprzętu i kolejna edycja Wędkarskiego Weekendu będzie już udana w 100% :wink:

Mam nadzieję, że impreza będzie kontynuowana. W tym roku zaznaczyliśmy swoją obecność jako haczyk.pl. Myślę, że w kolejnej edycji nasz udział może być większy. Mam kilka pomysłów, ale za wcześnie żeby o tym mówić :wink: Jest czas na przemyślenia i plany :wink:

Do zobaczenia (mam nadzieję) we Wrocławiu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo bardzo dziękuję wszystkim haczykowcom za obecność na naszej imprezie.

Wiele już zostało powiedziane, więc pozwolę sobie ogranicznyć się tylko do szczególnych podziękowań dla Pana Romka, który okazał się wspaniałym DOBRYM DUCHEM imprezy. Zawsze chętny do pomocy i służący radą:) Panie Romku, jest Pan nieocenionym sprzymierzeńcem! W imieniu swoim i całego biura dziękuję raz jeszcze za pomoc i wsparcie merytoryczne:)

Co do samej imprezy- oczywiście stać nas na więcej:) Podsumujemy ją na spokojnie i wyciągniemy wnioski. Jedno jest pewne- pokazy i możliwość spotkania się z innymi wędkarzami to dobry pomysł i motyw przewodni na przyszłość.

Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam do kontaktu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.