Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Troć na żółty ser?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem od znajomego sąsiada wędkarza, że zdaża mu sie łapać trocie na ser. Na żółty ser !!!:D Jako, że jest znacznie starszy odemnie i go sznuje nie chcę mu mówić, że mu nie wierzę, bo mam wątpliwości. Z drugiej strony ma już trochę doświadczenia i nieraz widziałem piękne okazy tej ryby złowione przez niego, więc może to prawda z tym serem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

jasne ! wszystko co kojarzy sie lososiowatym z ikra jest chwytane do pyska !zulty ser... kukurydza ...ikra sztuczna i naturalna.....zolta , poaranczowa , czerwona......wszystko to wykorzystuja klusole......jakby im bylo malo sieci i pradu !.....sorki za pismo.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 9 months later...

Na roślinne chyba na pewnych odcinkach mozna?

Inna sprawa że łowiąc takie ryby jak trocie na serek, nawet legalnie, czułbym że coś/ktoś tu nie pasuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na roślinne chyba na pewnych odcinkach mozna?

Na niektórych rzeczywiście można łowić na pirzynęty roślinne.

Inna sprawa że łowiąc takie ryby jak trocie na serek, nawet legalnie, czułbym że coś/ktoś tu nie pasuje.

Też miałbym podobne odczucia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 years later...

A mam pytanie słyszałem od doświadczonego wędkarza i czynnego działacza PZW że stary spleśniały ser nie powinno się nim nęcić ponieważ ryby od tego zdychają prawda to ? proszę o odp bo nie chciał bym takiej sytuacji? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że karpiarze mawiaja: "Zjesz sam to karp też weźmie" Nie wiem na ile w tym prawdy ale jesli tyczy sie to także innych ryb to sam sobie odpowiedz z tym serem :mrgreen:

A mówiąc kompletnie poważnie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.