Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

w 2 tyg jak było cieplej to sie pobawilem płotką karasiem i leszczem.. natomiats w zeszły weekend byłem i ani dzubniecia, dzis tez byłem i kicha....trzeba czekac na cieplejsze czasy narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w niedziele na jeziorze. za mostem w wisle małej. bran praktycznie zero. ja testowałem nowy sprzet na karpia.kumple złapali wzdregę i leszcza . nic poza tym.fala dosc duza .w poludnie sie uspokoilo.

przejezdzając kolo kanału o 06:00 auto na aucie. podobno brała płoć i karaś sie ruszył.

mimo wszystko wypad uwazam za udany pomimo braku brań.test sprzetu wypadł znakomicie.

mysle ze to ostatni wypad na goczalki w tym roku ,gdyz w tym roku opłacam pzw i ruszam na gzel,papierok i porębę. niestety goczalkowice jak na taki zbiornik i takie koszta to zbiornik bardzo zaniedbany.sentyment i tak pozostanie bo tam stawiałm pierwsze kroki , pierwsze nocki ......było super.

może sie wybiorę ale wykupując zezwolenie terminowe (jednodniowe) .

zobaczymy jak będzie.

mysle ze po pierwszym wypadzie na Gzel założę nowy wątek i opisze co i jak sie działo .

>>>połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma piękniejszego jeziora niż goczały nawet jak nic nie bierze ale tez nie we wszystkich miejscach bo w nie ktorych jest jak na wysypisku ale ja i tak połowie w tym roku :) aaa karpi i amurów mmmmmmmm.. mase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zory2004, dziwię się argumentom, którymi uzasadniasz swoją decyzję. Mówiąc o kosztach jest to połowa składki PZW. Co do wymienionych wód PZW, to podejrzewam, że również możesz się rozczarować, tylko za dwa razy droższą składkę. O tej porze na Goczałkowice jest za wcześnie, jak zauważyłeś łowi się na kanale i odcinku Wisły "goczałkowickiej" jest wielu wędkarzy, bo łapią ryby, które tam biorą jak nigdzie indziej. Co do zb. Goczałkowice to mam podobne zdanie:

"Nie ma piękniejszego jeziora niż goczały nawet jak nic nie bierze ale tez nie we wszystkich miejscach bo w nie ktorych jest jak na wysypisku ale ja i tak połowie w tym roku :) aaa karpi i amurów mmmmmmmm.. mase :)" jak napisał ByRy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jeziorze w poludnie w niedziele karpiarze sie rozbijali.tak pozatym ja z kumplami :)

odnosnie goczalek......i tak mam wielki sentyment ,bo tez kocham to jezioro ,ale ......musze sie otworzyc na inne zbiorniki ,dlatego oplacilem pzw. tsak jak pisalem , nie wykluczone ze wykupie terminowe pozwolenioe na goczalki.....

polamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwolenia mają być dostępne w nowo otwartym sklepie wędkarskim w Strumieniu. Widziałem tam takie ogłoszenie, tylko w niedzielę to chyba nigdzie nie będą do kupienia. Sklep jest zaraz za przejazdem kolejowym, po prawej stronie, w kierunku rynku w Strumieniu, chyba przy sklepie Hermes, jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tutaj jestem nowy;) mam wielka prosbe, dzisiaj zakupilem zezwolenie i chciałbym sie dowiedzc gdzie najprosciej dojechac od strony bielska nad jeziorko zeby pomoczyc troszke kija i od czasu do czasu cosik złapac. Najlepiej zeby mozna bylo podjechac jak najblizej jeziora autkiem bo chce zajawka skusic moja pania zeby razem ze mna jezdzila;) a wiecie jakie sa kobitki bardzo wygodne haha :roll: dzieki za odpowiedz, bede wdzieczny;D pozdrawiam wszyskich zapalencow i zycze polamania kija w tym sezonie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najprosciej dojechac od strony bielska nad jeziorko zeby pomoczyc troszke kija i od czasu do czasu cosik złapac. Najlepiej zeby mozna bylo podjechac jak najblizej jeziora autkiem bo chce zajawka skusic moja pania zeby razem ze mna jezdzila;) a wiecie jakie sa kobitki bardzo wygodne haha :roll:

Goczałkowice i blisko wody to prawie jak ciepły śnieg :mrgreen: A policja tylko czyha żeby zarobić parę groszy na mandatach (strefa ochronna, zakazy wjazdu...)

Jedyne miejsce z dobrym dojazdem mieści się między Wisłą a Strumieniem. Rejon kamienistej zatoki tuż przy drodze (po drugiej stronie drogi staw PZW), kanał i odcinek Wisły poniżej mostu w Strumieniu. Wszystkie inne miejsca albo ryzyko wjazdu na zakaz lub dłuuugi spacer. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje się ktoś, co dzieje się z poziomem wody zbiornika? W ostatnich dniach został znacznie obniżony. Informacji konkretnej nie można uzyskać( chyba ma tajne strategiczne znaczenie :shock: ). Dzwoniłem do rybaczówki, do zarządu zapory i się dowiedziałem tylko, że to normalny stan mieszczący się w "widełkach" stanów wody. Teraz nie wiem, jak określić i czym spowodowany był ubiegłoroczny stan(wyłączając sytuacje zagrożeń powodziowych) :shock: . Jeśli ktoś posiada pewne informacje o planach dotyczących poziomu wody proszę o info, ponieważ nie wiem gdzie wybrać miejscówkę, a dotychczasowa ma obecnie 40cm wody :lol: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diaflex, przypuszczam, że w tym roku mają w pamięci ubiegłoroczną powódź, kiedy to o mało nie doprowadzili do tragedii... :???:

Pisałem o tym w ubiegłym roku. Kilka dni przed opadami trzymali podwyższony stan wody :!: Przyszły deszcze i zrzuty równo z wałami poniżej zbiornika. Kto śledził tamte wydarzenia ten wie, że do wielkiej tragedii (przelanie lub pęknięcie wałów) dużo nie brakowało. Decydowały godziny- jeszcze trochę deszczu a Zabrzeg byłby nie tydzień a miesiąc pod wodą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.