Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
bo ponoć łowią "okonie" na 10 cm kopyta

Czyli nic się nie zmieniło :evil: W zeszłym roku trafiła mi się jedynie raz kontrola PSR, we wspomnianym miejscu wędkują zazwyczaj w grupkach po kilka osób, moja uwaga, że stosowane przez nich obciążenia przynęt i kotwice są chyba trochę za duże spotkała się z bardzo agresywną reakcją i tylko dlatego, że dzieliło mnie od nich stare koryto Wisły na tym się skończyło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jestem z jastrzębia i łowie to znaczy łowiłem na Goczałkowicach do puki jakis idiota nie wymiślił sobie zakazu dojazdu autem do wody to jest śmieszne !! ja z całym sprzetem musze iśc nawet 1,5 km ! na piechote a auto stoi na poboczu głuwnej ulicy ! ( brak jakiego kolwiek parkingu ! a zakaz wjazdu autem jest od 2006 ost raz wykupiłem wkładke na Goczałkowice w 2007 i na tyle im podziekuje nie bede zostawiał auta na pastwe losu zanjomemu już porysowali ja dziękuje za taka gościnnośc ze strony miejscowych gówniarzy!!!

Czy jest ktos kto też wędkował lub dalej wędkuje na Goczałkowicach w woj Śląskim ?? i czy taż rezygnuje z durnego przepisu obejmującego zakazu dojazdu do łowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o zakazie w Goczałkowicach to stoi dużo dłużej niż od 2006 :???: Zakazy są zresztą z każdej strony jeziora.

Brak dojazdów, parkingów i 100 innych zakazów to jest normal na tym jeziorze :evil: Wędkarze służą do zrobienia zrzutki na paliwo dla rybaków- mówiąc w dużym skrócie :???:

Pozostają 3 opcje: łamać zakazy, stosować się do nich lub zrezygnować z łowienia. Wybór należy do Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie myle z zakazem od strony Wisły znaki zostały postawione dopiero w tamtym roku czyli 2007 wcześniej ich nie było co wjazd to zakaz szkoda gadac 100zł to nie dużo ale nie ma co im darowac może sie obudzą jak wielu zrezygnije z połowu na Goczałkowicach a znam juz paru takich jak ja co nie opłacą juz wkładki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sie obudzą jak wielu zrezygnije z połowu na Goczałkowicach

Im to wszystko jedno. Zbiornik wody pitnej i pogadane. Kasa dla Spółki jest na wodzie pitnej i na rybach z sieci.

A to, że wielu rezygnuje to się nie dziwię, bo to jest cień dawnego jeziora od czasu ponownego napuszczenia wody po remoncie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jutro rano w drodze z pracy wybieram się sprawdzić jak wygląda sprawa lodu na jeziorze w Łące, czy można już rozpocząć sezon. A może ktoś wie czy lód już zszedł. :?:

Tam lód nie schodzi tylko 'zlazuje' ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bboobb, dzisiaj miałem jechać na pszczynkę, ale niestety nie dojechałem, ale jak będzie Cię nadal interesować to bardzo prawdopodobne, że w piątek pojadę w tamte rejony i sprawdzę jak się mają sprawy :wink: i czy lód juz zlazł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na odcinku Wisły należącym do Jeziora Goczałkowickiego w tej chwili totalny brak brań :cry: Przyczynił się do tego bardzo niski stan wody. Zapora na razie "zakręciła kurek" (zaprzestała zrzucać wodę), do tego spadające ciśnienie, no i rybkom przeszla ochota na współpracę. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wybieram się wykupić zezwolenie na ten rok na Goczałkowice :lol: czy ktoś już może wie, czy w stosunku do ubiegłego roku coś uległo zmianie :?: Przy okazji, jak pogoda pozwoli, sprawdzę jak tam rybki "pod rurą" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wieści z Rybaczówki :!: Zezwolenia na nowy sezon do nabycia od dzisiaj tj. 15.03.2008. W stosunku do ubiegłego roku zmiany raczej niewielkie, żeby nie powiedzieć, żadne :cry: Do wędkowania dopuszczono ponownie odcinek pomiędzy przepompownią w Zarzeczu, a zatoką potoku Bajerka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy j. Goczałkowickie jest godne uwagi, pomimo licznych (badź co bądź) "utrudnien" zycia wedkarza? Ponieważ moj tata się zastanawia nad kupnem zezwolenia ale ani ja ani moj tata nie wiemy jak tam jest :neutral: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman, moim zdaniem jest nieźle :lol: , raz lepiej, raz gorzej, w sumie jestem zadowolony. Jak to mówią "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma", w sumie nie można narzekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.