Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zanęta na leszcza?


razer654321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram się nad zalew połowić troche rybki i tak zasadził bym się na leszcze myśle o takiej zanęcie: kupić traper leszcz do tego dorzuce pinek , atraktoru waniliowego, i melasy waniliowej a jako przynętę na haczyk pinki zamiennie z bialymi robakami umoczone w dipie albo w melasie co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeżeli chcesz zrobić kupny mix (ja zawsze używam gotowej zanęty) to mi na Odrze ostatnio sprawdza sie bardzo dobrze zanęta Lrpio Feeder Heavy (wg mnie zanęty Lorpio to bardzo skuteczna szama) z dodatkiem Brasem Marcela Van Den Eynde do tego pół litra pinki, mielona kolendra i w zależności od uciągu glina wiążąca - przynęta to biały robak/pinka. To na wiosne. Późną wiosną i latem możesz rezygnować z kolendry, dodać melasę, drobne ziarna kukurydzy i słodkiego łubinu a zamiast mięsa na haczyk założyć właśnie któreś z ziaren z zanęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorpio Feeder Heavy odpada 9zl nie bede płacił za kg tym bardziej ze nie ide na raz tylko mam dzialke nad zalewem i z 7 dni chce powedkowac , tzn moja melasa leszczowa w maju sie nie nada ? dodana do zanety traper leszcze + atraktorem i pinki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drogo - ja ją kupuje za 11 pln za 2kg bo tak jest pakowana. Co do melasy w maju to nie odpada ale ja preferuje słodkie intensywne smaki jak jest ciepło a wczesną wiosną - bardziej naturalne wywżone aromaty - to taka zależność jak z tym że wiosną biały robak a latem skuteczniejsze jest ziarno, przynajmniej takie jest moje spostrzeżenie

Z tańszych ale skutecznych zanęt to tak jak pisałeś Traper trzyma poziom

Dobrze jak napiszesz też gdzie chcesz łapać bo jak na weodzie stojącej to z Lorpio możesz wziać zanęte Leszcz special która kosztuje 10 pln za 2kg czyli masz 1kg za 5 pln a to nie jest wygórowana cena za zanętę tej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.