Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaxon XT-Pro Turbo Pole


Bond

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Mam właśnie ten bacik , ostatnio łowiłem nim na zawodach , bardzo wygodny , dobrze wyważony i generalnie same plusy . Nie porównam go bo mikado nie łowiłem , jednak z doświadczenia przestałem kupować mikado bo z serwisem są często problemy , opóźnienia itp.

Jaxony te z wyższych modeli naprawdę są solidnie wykonane i dotyczy to zarówno wędek jak i innego sprzętu. Wiatr był dość silny , ferwor walki ( jak to zawody) i naprawdę żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego jaxona 8 m i temptation. jaxon jest mocny choć delikatny , wymaga lekkiej ręki - umiejętnego posługiwania się nim - serwis ma lepszy od mikado a to ważne , jest jednak mniej wytrzymały od temptation . jaxonam wędkuje na jeziorze a temptation 8 , 9 , 10 m w pierwszej kolejnosci na rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam

Mam od wczoraj takiego jaxona 8 m to moja pierwsza tego typu wedka i powem ze jak wziolem ja do reki to piorko bez problemu mozna operowac jedna reka. Dokupilem szczytowke z wklejka. Jak na razie niewiele moge o nim powiedziec. Moze jutro go przetestuje nad woda w rzece wqiec wiecej bede mogl napisac. Kiedys mialem 6 metrowa germine ale to bylo z 15 lat temu i nie mam zadnego powrownania. No nic jak nim polowie to sie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Bat przetestowany na rzece. Powiem tak lowlem nim na rzece, ktora ma ok 25 m szer. sreni czasem dosc szybki uciag. Wedzisko jak dla mnie super. dosc sztywne i wywazone. Mozna nim lowic jedna reka druga trzymac w kieszeni. Zarzucanie jak dla mnie wygodniejsze jest dwoma rekoma ale bez problemu da sie utrzymac ja w jednej za sam koniec. Co do pracy podczs cholu to rewelka. Po dwoch wizytach na rzece wyjalem 3 jazie dwa z nich ok 1 kg (41 i 43 cm) trzeci ok 35 cm.czwarty sie wypiol. Ale bez problemu wyjalem je oczywiscie z podbierakiem. Rownie ladnie jak przy wiekszych rybach lowi sie nia drobnice precyzyjna szczytowka pracoje. A przy wiekszym zrywie wiekszej ryby jaka udala mi sie zlowic czyli jaz ok 1 kg gnie sie na moje oko 1/3 wedziska. Ogolnie odnioslem wrazenie pozytywne. Acha ja dokupilem sobie szczytowke z pelna wklejona koncowka weglowa tez jaxona. Po kolejnych ciekawszych wypadach dopisze moje dalsze spostrzezenia nt tego wedziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Ma ktoś te baty w wersji 7 metrowej ?

Chce wymienić swego Mistralla Aqua Competition (288 gr), na któryś z Jaxona, lecz nie wiem czym się różnią.

Jak się te baty sprawują w akcji ? Miałem okazję trzymać Trans Pole i powiem, że rewelacja, ale jednak kupiłem Mistralla i to był mój błąd.

Z tego co wyczytałem to LIMITED EDITION jest jak Mercedes wśród batów.

Limited Edition - 210 gram

Trans / Turbo Pole - 260 gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.