Skocz do zawartości
tokarex pontony

Koplany


arthol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcaiałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tych gliniankach. Siedziałem ostatnio parę godzin( na drugiej), próbując coś z gruntu złapać, bez najmniejszego brania. Być może taki dzień był bo nie zauważyłem, żeby pozostali wędkarze mieli jakieś sukcesy. Może ktoś coś powiedzieć na temat tego łowiska? Na którym ze stawów najlepiej się skupić, jak z głębokością i czego można się spodziewać jeżeli chodzi o zdobycze:)? Warto łapać z gruntu, czy lepiej nastawić się na spławik? Zgóry dziękuję z wszelkie sugestie i rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam jeżdżę na te glinianki od 2 lat . Na 2 są ryby czasami siedziałem na tym a raz na tym . Mogę Ci powiedzieć że jest tam karp, sum, karaś, leszcz, szczupak, troszkę okonia płoć krasnopióra i raz słyszałem że ktoś złowił bolenia ale to raczej przypadek .

Wszystkie ryby które wymieniłem złowiłem (oprócz bolenia) więc mam pewność że takowa ryba jest w tych glińankach . Niestety jak to na glińankach albo bierze dobrze albo wogule .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.