Skocz do zawartości
tokarex pontony

Waggler Team Mivardi


dudi82

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzięki za linka. Z tego co widzę jest to chyba standardowy waggler. Sądząc po zdjęciu, powinien być świetnie wykonany. Widziałeś na żywo więc sam najlepiej to ocenisz. Natomiast za tą cenę możesz mieć wagglera Cralusso, z mocowaniem poprawiającym odległość rzutu i regulowaną antenką. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do ich spławików, zraziła mnie nieco jakość wykonania jednego z modeli. Natomiast im dłużej łowię na te spławiki tym bardziej jestem do nich przekonany. Biją na głowę standardowe wagglery.

Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to dla mnie nr 1 to Middy. Ich spławiki są świetnie wykonane i mają tylko jedną wadę - są dość delikatne, w niektórych modelach antenki są z balsy więc trzeba uważać. Poza tym nie ma się do czego przyczepić, spławiki o niebo lepsze i dużo tańsze niż np. Gut-mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.