Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sumy 2010


Gość grzechuce

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiedziałem że taki temat tu jest ;)

Na początek gratulacje jeszcze raz dla Wojtka. Przepiękna sesja foto i sum już bardzo ładny. Życzę połamania kija na większych.

Cosik też dodam zatem od siebie.

Nie będę oczywiście zalewał tematu wszystkimi sumami pow 180cm złapanymi w tym sezonie a po prostu wstawię te 3 które mi przyniosły najwięcej satysfakcji. Potem już na bieżąco coś tam od siebie tu wrzucę jak będzie to warte uwagi.

Najwięcej satysfakcji w tym roku sprawił mi sum 167cm 36kg złapany na spinning Shimano Beast Master BX do 150gr 240cm. Jest on co prawda dużo mniejszy od tych co zazwyczaj łapie ale dopiero rozpoczynam moja przygodę ze spinningiem i dlatego bardzo mnie cieszy. Sam hol oczywiście był prześliczny bo sum zaciął się 20m od brzegu a wyholował nas na pontonie na środek Sekwany.

dsc02166k.jpg

dsc02168r.jpg

dsc02169am.jpg

Drugi który najbardziej mnie ucieszył w tym roku to pierwszy sum złapany na spinning (pierwszy treściwy, były mniejsze) Miał 150cm i ok 30kg ze względu na sporawą tuszę. W chwili złapania była to moja najważniejsza zdobycz tego sezonu mimo iż niejednokrotnie łapałem sumy 180 lub 190cm plus.

c1417f5526d0e789.jpg

9b008138c67b6a8f.jpg

b8b2c86f19ddfeda.jpg

7f7a541bb84d18f5.jpg

05b6335d75d2e5c3.jpg

c5b7a2590bf62341.jpg

3a6fd1ec5d433eab.jpg

48131bfa95096725.jpg

f9e059a24fd746c6.jpg

Trzeci w kolejności to mój rekord ale i tak pomimo rozmiarów 200cm 50kg nie ma co konkurować z tymi co na spina wyholowałem.

4474fb8a91032d7e.jpg Ten w środku ;))

b34b584d7ef3f05b.jpg

Były też i inne ryby które cieszyły mnie tak samo bardzo jak i sporawy sum ale i tak najważniejsza zdobyczą był ten z pierwszego miejsca. Tylko sum w granicach 2m na spina może go przebić i mam nadzieje że mi się to kiedyś uda.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Avallone, na co wyholowałeś 3 suma??

Na klenia 55cm albo 51cm, nie pamiętam

Ode mnie "trochę" mniejszy :oops: mimo wszystko radość ogromna, bo to pierwszy sum którego udało mi się złowić :grin:

Obrazek

Wielkie gratulacje, widać radość :grin: Życzę połamania kija na następnych okazach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje młodzianie :mrgreen: .. SUMowanie fajne jest :wink: Bielinek ma w sobie niezły potencjał :!:

Piotrek jeszcze raz gratuluję kolejnej życiówki. Szalejecie z tymi wąsaczami :wink:

Ano szalejemy, tylko mnie jakiś niefart ogarnął i nic nie moge ostatnio złowic :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend znów okazał się łaskawy ale tylko dla spinningu. Wszystkie 3 sumy złapane na spinning. Wszystkie 3 na tego właśnie woblera (pierwszy od dołu) dsc02261pi.jpg i ma on już na koncie 5 sumów w tym 2 jak na spinning pokaźne.

Na grunt kilka mdłych odjazdów i niestety zero efektów.

Największy wziął obok restauracji na wodzie i wypatrzyłem go na sondzie pożyczonej od kolegi, 2 mniejsze na środku Sekwany.

Pierwszy

dsc02359j.jpg

dsc02363o.jpg

Drugi

dsc02330q.jpg

dsc02338s.jpg

dsc02342jh.jpg

Trzeci

dsc02295mc.jpg

dsc02297c.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pobiłem mój rekord życiowy.

Sprzęt to :

Kij Shimano Beast Master BX 2.40m 150gr

Kołowrotek Shimano Technium 5000 FB

Plecionka Sanger o.30 45kg

Przynęta Jerk Spro

Sum 206cm ok 60kg wyciągnięty z mocnego nurtu za zaporą

Czas ok 15 min.

dsc02407q.jpg

dsc02418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.