Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ODRA - odcinek Most długi - Dworzec PKP


Gość feeder

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce

sandacz grzyzie niezle ale nie wiem czy tam kolo dworca. w ten weekend sie tam przejde. okonie troche skubia trafia sie czasme jakis patelniak. ostatnio ladnie bolen chodzi. od piatku 16ej do niedzieli 24 bede sie gdzies tam przemieszczal :lol: wczoraj nic moze dlatego ze zmienilem miejscowke, pogoda tez nie w kreski dymalo nad woda rowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość grzechuce

bylem tam w ten weekend z sandaczem slabo. jakies male pierdy chodza przy brzegu. tam glebiej lipa z sandalem za to na suma mozna liczyc. jak bylem na odcinku kolo dworca to kolo eskakady gosc 15 kilowego suma wytargal. nie bardzo wiem co sadzic o tym moscie kolo dworca niektorzy twierdza ze na echo widac ryby. tyle tylko ze jak przez pare godzin stoi kilkunastu chlopa ze spiningami i nikt nic nie lowi to cos jest nie teges.

a z okoniem to nie wiem. nie szukam tej ryby, nie lowie jej. czasem jako przylow wpadanie. w zeszlym tygodniu sporo wypierdkow okoniowych przy moscie kolejowym na parnicy sie pojawilo. nie wiem jak jest tam teraz byl przy moscie bolen teraz ani widu ani slychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jorginto

Na parnicy przy moście kolejowym byłem w środę 21-07 i powiem tak...jeszcze mi się zdarzyło, żebym w tym miejscu na boczny trok nawet jednego okonia nie złowił. Kolega na dropa też bez efektów. Pózniej ruszył się boleń, ale naszymi przynętami nie był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

byłeś na odcinku SUMoskim czy PZW ?? ogólnie powiem że od dobrych dwóch lat ciężko z okoniem (może i więcej) .. zauważyłem że odkąd powstał skład złomu i zrobili nabrzeże to ciężko z okoniem ... ostatnio byłem na parnicy przy moście kolejowym na odcinku PZW to okoń odprowadził mi alge 1 do powierzchni .... ryba była bardzo duża .. miał lekko 40 cm ... wnerwiłem się że nie zaatakowała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
byłeś na odcinku SUMoskim czy PZW

tylko po wodach PZW sie przemieszczam

tam kolo kolejowego okon jest ladny z tego co slyszalem sandacz tez niby jest ale bylem tam 2 dni z rzedu po pare godzin i nawet pstrykniecia. bolen tez gdzies sie schowal juz od jakiegos czasu go nie widac. moze teraz w sobote tam troche posiedze. w sumie to teraz mnie zapraszaja nad Regę ale nie wiem czy cos o tej porze roku tam mozna trafic. totalnie nie zam tego lowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Byłem w niedziele na Siadle Dolnym, Wyspie Puckiej, Dziewokliczu i Parnicy... Bialy, czerwony robak i kuku... Calkowita studnia... Oprocz 2 jazgarzy, ktore ktos podobno tego dnia zlowil na Dolnym, totalne zero... Jesli ktos wie, gdzie sie cos ruszylo, tez bede wdzieczny za rade... A na Lubczynie lod juz puscil? Jak okonki?

Pozd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam pytanie odnośnie odcinka most długi-- most kolejowy w stronę pkp stawiają tam teraz wzmocnienie nabrzeża z tego co widziałem ok dwa metry od brzegu co zaprzepaszcza już szanse na wygodne wędkowanie , a teraz wracam do tematu chodzi mi o to czy ktos sie orientuje czy tak będzie na całej długości czy tylko jakiś kawałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.