Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dogrywka Zawodów


Gość grzechuce

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wojciech chyba wiem dlaczego było tak słabo........... :wink: mnie nie było.......i tak Wam wszystkim zazdroszczę przynajmniej nad wodą posiedzieliście ,a ja musiałem pracować na następne zawody się stawię,a za karę jutro jadę na Wały porzucać :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to za parnica jestem :twisted: ewnetualnie Odra centrum. trzeba bedzie zmienic regulamin nowe markery nowe tabele. troche pracy jest im szybciej sie na jakis termin zdecydujemy tym lepiej bedziemozna sobie prace rozplanowac. poza tym za tydzien lece machac Odra centrum oraz Parnica. ustawke na suma robie. chetni na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, zlowili zlowili ale bylo bez wymiaru czyli 0 pkt. troche silny nurt, mocny wiatr i ryba miala bzika. niewymiaorowe sandacze walily jak glupie co 10 branie dalo rade zaciac przynajmniej u umnie tak bylo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[scroll] :!::!:decydowac sie decydowac :!::!: [/scroll]

proponuje za 3 tygodnie tj. 23.10 moze pstrykacze podrosna :wink:

a statkow na odrze w centrum nie ma wyjasni mi ktos czemu? oczywiscie na + dla tego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, dogrywka na razie jest rozpartywana wsrod uczestnikow.

rozszerzenie listy jak bedzie chetnych wiecej niz jedna dodatkowa osoba. lista zawodnikow z zawodow zostala zamknieta 23ego. teraz rozszerzenie o jedna osobe to dodatkowy zachod. bedzie wiecej osob to sie pomysli co zrobic. najpierw musialbys sie dopisac na tych samych zasadach co wszyscy.

termin bedzie taki ktory przypasuje wszystkim zainteresowanym.

zaproponuj cos poddamy to dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Odra mi nie leżey ... w samym centrum hałas buractwo eee a po za tym nie jest powiedziane że tam akurat sandacze będą brały :P... Parnica ?? hmm po wczorajszych zawodach stwierdzam że już mi się przejadła na razie :D nie wiem ja bym to na głębokie dygnął .... ja jestem takie zdania że jak mamy robić dogrywke to na tej samej wodzie :P a jak nie jest to konieczne to stawiam na jezioro Głębokie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie przeciwko Odrze, jak dla mnie urok wędkarstwa między innymi polega na kontakcie z przyrodą, a nie z menelami i spalinami przejeżdżających za plecami samochodów. Głosuję za Głębokim - łatwy dojazd, a miejsca akurat dla wszystkich uczestników. A że ryb niewiele, no cóż, coś tam jednak pływa, a poza tym Parnica też jak się okazało nie jest gwarancją złowienia czegokolwiek. Jeżeli nie Głębokie, to jednak ta Parnica, ze względu na już wydrukowane mapki itp

a statkow na odrze w centrum nie ma wyjasni mi ktos czemu?
Diabli wiedzą ,coś się chyba kroi. Wały dzisiaj zamknęli dla samochodów, musiałem do pracy objazdem jechać, i pół godziny w korku ... :evil:

Statki zostały przesunięte ze względu na rozpoczynający się remont bulwarów odrzańskich, a Wały były zamknięte w sobotę ze względu na ślubowanie studentów Akademii Morskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Jacek jestem tego samego zdania :) i mimo że tam dużo sandacza (choć jak mówie nie zawsze bierze) to syf hałas buractwo odtrąca ... z Parnicą jest już lepiej :) ... mówie chciałbym spróbować swoich sił na głębokim .. nigdy tam nie łowiłem ... słyszałem że dużo tam nie wymiarów bierze ... wiece ogólnie jak patrzałem na regulamin zawodów i puntkacje to nie wymiary też sa punktowe ... ja bym mogł nie wiem ustalić przedział szczupaka od 30 cm ale za te małe będą drobne punkty ... dopiero od wymiaru ochronnego "45 cm" będzie normalnie i wyżej punktowane ... ale co do nie wymiarowych ryb to już oddaje wam głos ... chodzi o to czy byście się zgodzili , czy nie będzie żadnych pretensji ... ja się k***a załamie jak będzie potrzebna trzecia dogrywka :twisted:

ale mam też takową nadzieje że okonia będzie można na głębokim połowić :) ... dla tego ja jestem za tym żeby trzymać się przy Głębokim :P ... bo jeżeli chodzi o Portowe to by tez fajnie było ... ale niestety te utrudnienia dla wędkarzy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, dogrywka na razie jest rozpartywana wsrod uczestnikow.
Ok, chociaż pierwszy raz słyszę o dogrywce w zawodach wędkarskich. Tylko żebyście je do końca sezonu rozstrzygnęli :lol: Jak termin będzie mi pasował to może wpadnę jako obserwator :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.