Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dogrywka Zawodów


Gość grzechuce

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz artech :D co mielismy grać w papier kamień nożyczki :twisted: a tak gupowało przegrać bo rywal dał papier a ty kamień haha :D ... dogrywka będzie dobra :D będzie znowu okazja żeby się ustawić mam nadzieję jeszcze większa paką nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
artech, dogrywka na razie jest rozpartywana wsrod uczestnikow.

Hmm, z tym nie do końca się zgadzam, nie wyobrażam sobie żeby artech nie mógł wziąć udziału w zawodach haczykowców. To w końcu zabawa i spotkanie ludzi związanych z tym portalem. Przemianujmy "dogrywkę" - bo takowych faktycznie nie ma, na "drugą edycję" i po sprawie. Rozumiem że są drobne problemy związane z już wydrukowanymi kartami zawodniczymi, ta składką 10 zł, stanowiskami itp, ale to są przecież drobiazgi, przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę w sympatycznym towarzystwie - jak trzeba będzie to jestem gotów się "ścieśnić" i zrobić miejsce dla nowych kolegów, będzie weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jak ktoś chce to niech się zapisuje ... hmm co do terminu to ja jeszce nie wiem :P ale to jeszcze troche jest czasu do namyślenia tym bardziej że Wojtek mówi że teraz go nie będzie ;P .... a jak myślicie jeżeli chodzi o głębokie to byśmy robili jakieś stanowiska czy wolna ręka każdy idzie gdzie chce ?? wtedy bysmy łapali np 6 godzin bez żadnych tur ... odrazu odpadły by mapki(bo po co) numerki losowania stanowisk :P karty moge jescze raz machnac :D siedze w robocie 24 h i nie mam nic do roboty :D to bede mial chociaz zajecie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć, odnośnie Głębokiego, to tam łowienie musi rozpoczynać się jak najwcześniej rano, ponieważ w porze "obiadowej" pojawia się spora liczba spacerowiczów nie rzadko z psami i innymi dziwnymi pomysłami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być tak źle ;P może deszcz nas przed tym uratuje :twisted: nie no ale tak myśle że hmmm mozna by było zacząć np o 8 :P tylko nie wiem właśnie czy uda mi się na tą godzine ;/ ale będę się starać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie jeżeli chodzi o głębokie to byśmy robili jakieś stanowiska czy wolna ręka każdy idzie gdzie chce ?? wtedy bysmy łapali np 6 godzin bez żadnych tur ... odrazu odpadły by mapki(bo po co) numerki losowania stanowis

Tak byłoby najlepiej, więcej swobody, mniej biurokracji, odpadają problemy z nieprzewidzianymi sytuacjami na wylosowanym stanowisku (typu piknik kilkudziesięciu hałaśliwych nastolatków, hehe) dojdzie też dodatkowy element współzawodnictwa polegający na właściwym doborze łowiska.

Jest jeszcze ewentualnie opcja, może na przyszłość, zarezerwowania i wypożyczenia łódek na Siadle Dolnym i zorganizowania zawodów na wodzie. Tylko nie wiem iloma łódkami dysponuje ta wypożyczalnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi łódkami to dobry pomysł :P ale czy mozna zrobić w PZW opłate na jedno dniowy połów z łodzi ... wiesz bo na np ja nie posiadam łodzi a dwa nikt z moich znajomych tez nie ma ... a raczej bez sensowne jest płacić tyle za jednodniowy połów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ewentualnie opcja, może na przyszłość, zarezerwowania i wypożyczenia łódek na Siadle Dolnym i zorganizowania zawodów na wodzie. Tylko nie wiem iloma łódkami dysponuje ta wypożyczalnia

No tylu łódek to na pewno nie mają :sad: Z tego co pamiętam 3 albo 4 posiadają w tej do której podałem Ci kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja dyskusja to moze czas na jakies konkrety? :twisted: bo pisac mozna do konca sezonu a nic z tego moze nie wyjsc

artech, odpusc sobie komentarze nic nie zrobiles przy zawodach w pierwszym terminie poza uszczypliwym czepianiem sie drobiazgow. nie wspominajac o tym ze nawet sie nie zapisales. takze kolego nie stawiaj warunkow ze kiedys tam mozesz a kiedys nie. chcesz byc prosze bardzo zasady sa te same i warunki zapisu jednakowe dla wszystkich.

jeszcze mozna zrobic na portowym + reglaczka. stanowisk duzo nikt do nikogo nie bedzie mial pretensji ze ktos mu cos zajal. sa kladki kanal rybny i parniczka. w tym roku troche szczupakow i sumow wyjeli i wcale nie byly to ledwo wymiarowe ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechuce, widzę że wyraźnie wadzi Tobie moja skromna osoba, choć nie wiem dlaczego :roll:

nic nie zrobiles przy zawodach w pierwszym terminie poza uszczypliwym czepianiem sie drobiazgow.
Pewnie że nic nie zrobiłem, zająłeś się organizacją od a do z wraz z Wojciechem. Z tego co widziałem na forum i z Tego co słyszałem od uczestników, organizacja i przygotowanie było perfekcyjne.

Co do uszczypliwego czepiania się drobiazgów to nie bardzo wiem o co Tobie chodzi, chyba że masz na myśli pewne nieścisłości w nazewnictwie łowisk, które poddałeś do wyboru ?

nie wspominajac o tym ze nawet sie nie zapisales.
Niestety termin w jakim rozgrywane były zawody kolidował z pracą zawodową. Wiedziałem z góry że nie będę mógł się pojawić, poco więc miałem się zapisywać?
takze kolego nie stawiaj warunkow ze kiedys tam mozesz a kiedys nie
:shock: Umiesz czytać ze zrozumieniem ?? Ja zapytałem tylko czy zawody mogłyby się odbyć w niedzielę. Gdzie tu jakieś stawianie warunków ??
chcesz byc prosze bardzo zasady sa te same i warunki zapisu jednakowe dla wszystkich.
A dziękuję bardzo za zaproszenie :lol:

Muszę prześledzić historię, bo coś czuję, że gdzieś Tobie kiedyś na odcisk nadepnąłem, jakieś ostrzeżenie na wejściu , albo cóś? :wink: Widzę że o coś masz do mnie żal, tylko nie wiem o co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie kłóćmy się ... bo to nie jest naszym celem ... celem jest to aby się zawody odbyły się w jak największym gronie ... mam nadzieję że do końca tygodnia uda się nam ustalić termin ... ja planuje za minimum 3 tygodnie ... jak wiadomo kolegii Wojciecha nie będzie teraz przez dwa tygodnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na załagodzenie zaistniałej sytuacji mała/mini fotorelacja:

f867a0f4dbd95c9dmed.jpg

Wyjściowa jedenastka :cool:

49f65567b757ad5fmed.jpg

Szykowanie sprzęciwa

0e7458a1030875c2med.jpg

kolega Patryk przekazuje Sobiemu® cenne wskazówki

a29e2eb040371900med.jpg

jak już wcześniej zdołaliśta wyczytać z rybami kiepskawo było na turnieju, ale jak głosi staropolskie przysłowie :"na bezrybiu i rak ryba"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać na zdjęciu bardzo spodobała mu sie gumka :D oddać też niechciał :D ale rak spojżał w oczy Pitera i zrozumiał że lepiej będzie dla niego jak ją puści xD ahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, odpusc sobie komentarze nic nie zrobiles przy zawodach w pierwszym terminie poza uszczypliwym czepianiem sie drobiazgow. nie wspominajac o tym ze nawet sie nie zapisales. takze kolego nie stawiaj warunkow ze kiedys tam mozesz a kiedys nie. chcesz byc prosze bardzo zasady sa te same i warunki zapisu jednakowe dla wszystkich.

Grzechu,chyba wstałes lewą nogą, daj na looz, skąd te złośliwości? Pamietaj że lepiej konsolidować się z pobratyńcami niźli się dzielić. Siła w kupie, w kupie cieplej i kupy nikt nie ruszy ;):razz:

Ja zapytałem tylko czy zawody mogłyby się odbyć w niedzielę. Gdzie tu jakieś stawianie warunków ??

Własnie? Też to tak zrozumiałem.

Zawody fajnie zorganizowaliście - nalezy się wam medal. Po co teraz psuć obraz i wrażenie negatywnymi emocjami? Może jakąś ankiete co do termiu i znaleźć taki który by pasował jaknajwiększej gupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.