Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę zahaczyłem o Kozielno poniżej zapory. Ryby brały, ludzi kupa, znalazło się wolne miejsce pomiędzy wędkarzami. Z lewej piją z prawej piją z naprzeciwka to samo, czuję się jak w barze. Dziadek wrzeszczy ,że wypili mu piwo, Gośka się spiła w końcu padła to ją czymś przykryli bo zaczęło padać. Na przeciwko ciągną leszcze za grzbiet z prawej biegną ze szczupakiem do bagażnika, tylko na forum każdą rybę wypuszczają. Po trzech godzinach już nie wytrzymałem i opuściłem szacowne towarzystwo. Doszedłem do wniosku, że lepiej zapłacić 70 złotych i jechać niżej na ujście niż w ten sposób wypoczywać w tak doborowym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten sam widok zaobserwowałem w tygodniu ,poniżej zapory na rzece kilku dziatkow spiningowalo co jakis czas i wyciaga leszcze za grzbiet, przyjezdzaja rowerkami wiec pewnie miejscowi, strażnikow sie nie boja albo wiedza kiedy kontoluja i uwaga na samochod w okolicahc paczkowan nagminnie okradają autka wedkarza ja juz sie o tym przekonalem w tym roku, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakieś wieści z Kozielna ? Czy leszczyk już chodzi ? Ostatnio rozmawiałem z jednym gościem, twierdzi że złowił jednego 57 cm, ale był z wysypką tarłową. Pewnie jeszcze z dwa tygodnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No od dzisiaj zawody karpiowe na Kozielnie. Trochę im współczuję, zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h, do tego burza i deszcze. Z drugiej strony może bo tym załamaniu zacznie coś brać w końcu, bo pustkami świeci wszędzie. Co tam u was koledzy ? Łowicie coś ? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic.Od 28.05 siedzą znajomi i nic,zero,nawet brania.Od 01.06 juz tylko na sandacza ale bez efektów.W sumie 8 wędek bez brania.Dzisiaj skutery wodne dawały mocno popalić,chorzy ludzie jacys,jakby celowo to robili,ok 70-100 m o d brzegu cały czas smigali.Sam nie wiem co o tym myslec,sonda pokazuje że rybsko jest ale chyba jeszcze nie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Dzisiaj skutery wodne dawały mocno popalić,chorzy ludzie jacys,jakby celowo to robili,ok 70-100 m o d brzegu cały czas smigali.Sam nie wiem co o tym myslec

Wrocilem wczoraj z Mikołowa i tez mlodzi szpanerzy z laskami zaczely szalec po wodzie :mrgreen: Ktos zadzwonił po gliny i przyjechali i spokoj, ale za to do 3 w nocy zrobili huczna dyskoteke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
czy można na tym zbiorniku swobodnie podjechac samochodem do brzegu ?

panowie doprecyzujcie jeszcze, że nad sam brzeg (wodę) nie dojedzie, samochód pozostawiasz przed wałem, kilkanaście kroków przez wał i jesteś nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie kolegi w błąd.Siedząc nad sama wodą samochód masz za soba jakies 20 m,cały czas pod kontrolą.Własciwie to auto stoi na wale a ty siedzisz troszke nizej,wiec samochód widzisz lub masz nad nim kontrole,dzieli was szutrowa droga ok 3m oraz spad ok 10m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z tamy, ogólnie masakra przez duże M. W nocy wyciągło mi 250 metrów żyłki "25, wędka wyskoczyła z widełek, kołowrotek wpadł miedzy kamienie i dzieki temu nie porwalo całej wedki. Niewiem co to było... przynęta - jazgar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że sum się skusił, bo słyszałem, że są tam okazy ładne. Mówie Wam widok ciągnientej wędki bo brzegu - bezcenne :D jeszcze stygne i niemoge sobie darować, że brania nie widziałem wcześniej. Złowiłem też 4 ładne leszcze a koledze zahaczył się mały węgorzyk. Ludzi bardzo dużo weekendy można sobie darować, praktycznie zero szans na znalezienie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.