Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co to za wędka?


smogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem ostatnio w piwnicy starą wędkę, moglibyscie pomóc w rozszyfrowaniu firmy?

Jedyne co znalazlem na kijaszku to te 2 naklejki.

Ogolnie wędka jest wg mnie w bdb stanie, przy jedynie 155cm długości ;)

Myślałem, że to jakby Fisva czy coś takiego, ale google nie znalazło

Zdjęcia wędki:

20100321004.th.jpg

20100321003.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam,

Znalazłem ostatnio w piwnicy starą wędkę, moglibyscie pomóc w rozszyfrowaniu firmy?

Jedyne co znalazlem na kijaszku to te 2 naklejki.

Ogolnie wędka jest wg mnie w bdb stanie, przy jedynie 155cm długości ;)

Myślałem, że to jakby Fisva czy coś takiego, ale google nie znalazło

Zdjęcia wędki:

Obrazek

Obrazek

Wedlug mnie jest to spinning niemiecki fiva jest kilka informacji na temat tych wedek ogolnie gdy wyszla w swoich czasach byla bardzo dobra a teraz kazdy sredniak bedzie od niej lepszy , pisze na podstawie opinni osob z netu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam jestem tutaj nowy mam prośbę, czy możecie mi podać nazwę tej wędki???

Wędkę dostałem po wujku "starym zapalonym Wędkarzu", i chce ją sprzedać bo leży w garażu niepotrzebna, tylko nie wiem ile jest warta i do jakiego łowienia służy.

Jest dosyć ciężka ma 2,7 wysokości nie wiem jakie to tworzywo z jakiego jest zrobiona cała jest pełna w środku, i jest bardzo wytrzymała. Na wędce jest tylko jedna naklejka i już trochę zdarta ale widać rybę czarną i napis KOZ, oraz ...- CHOSLOVAK, a na kołowrotku pisze GERMINA DDR . Chciałbym żebyście mi powiedzieli jej nazwę i za ile mogę ją sprzedać razem z tym kołowrotkiem widocznym na zdjęciach. Z góry dzieki za odpowiedzi.

cc1b1c747ec6fb75m.jpg

a951d248ae03a16em.jpg

07fd9ff8d7a492ecm.jpg

c72d9d6f092f0a8fm.jpg

ce333e3391600003m.jpg

00157c4560cda280m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyk to prawdopodobnie Czechosłowacki Tokoz dwuczęściowy spining z włókna szklanego z drucianymi przelotkami, kręcioł jak sam widzisz Germina wyrób Rexopodobny nr 64 ?, Nie wiele jest to warte , o ile w ogolę znajdzie nabywcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.