Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szczecinianie w jednym kole PZW....


ziuta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za około 2 miesiące będziemy kupować pozwolenia i opłacać składkę na 2011 r.

Moja propozycja polega na tym, by haczykowcy ze Szczecina zapisali się/przenieśli do jednego koła. Im będzie nas tam więcej, tym bardziej będzie można coś zrobić, mieć wpływ na część spraw ( kruszyć beton). Jak przeczytałem w wątku dotyczącym wyboru koła, to większość kieruje się łatwością kupienia znaczka na dany rok, nie ma tu jakiegoś sentymentalnego przywiązania.

Proponuję, aby w drodze dyskusji wybrać jedno koło a potem opłacić składkę właśnie tam.

Celowo nie załączam ankiety dotyczącej wyboru, bo liczę na choć krótki opis: dlaczego za lub przeciw.

Pozdrawiam ziuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ziuta, świetny pomysł!

Może Big Fish? Dlaczego?

- nazwa jakaś taka fajna, obiecująca, bardziej mi odpowiada niż "Kiełbik" na przykład :mrgreen:

- żeby stać się członkiem wystarczy wykupić zezwolenie w "Kleniu" na Partyzantów

- koło samo w sobie działa dość prężnie, są obecni w internecie, organizują dużo imprez i zawodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a może po prostu koło "PARNICA" ?! :roll:

Takie nie istnieje, ja pisze o istniejącym kole do którego możemy się zapisać, zresztą ja już jestem jego członkiem (koło Kiełbik też zresztą istnieje, byłem w nim jeszcze w zeszłym roku)

Założenie własnego koła to chyba jakaś masakra biurokratyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w "Bulaju" ... w sumie wiecie no koło jak koło :D i powiedzcie co to da jak wszyscy będziemy w jednym ? ... to już lepiej samemu założyć jakieś .... ale Jacek dobrze napisał "masakra biurokratyczna" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ja też jestem w Big Fish i jeżeli nie zawiąże się koło pod nazwą haczyk to nie zmieniam. W kole dużo się dzieje, są fajne imprezy i są tam ludzie którzy chcą i robią coś dla naszych wód i młodzieży. Byłem w tym roku na zebraniu i nie powiem ale byłem zadowolony ze zmiany koła na w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem o co chodzi ... ale to wiesz to naprawdę trzeba było by znaleźć jakieś super koło ... mówię wcześniej byłem w sumiku teraz w bulaju .... w bulaju mi dobrze znam tam dobrze ludzi ze sklepu w którym kupuje :D już od ponad 5 lat :P a od przyszłego roku zamierzam uczestniczyć w każdych zawodach spinningowych .... mówię najlepiej by było założyć własne koło ... ale to nie wiem jakąś siedzibę trzeba było by mieć itp ... tak mi się wydaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba znaleźć emerytów którzy będą robić wszystko za nas :twisted: oczywiście to my będziemy mówić co i jak :D nie no nie bądźmy już tak brutalni :D ... no właśnie dla tego w tym jest problem ... a może jakiś klub założyć stowarzyszenie nie wiem coś w tym stylu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

no i co jest panowie?temat umarl?moze jakies jeziorko wezniemy w dzierzawe?sa jeziorka za 100-300zl rocznie(piaski podobno)tylko ichtiologa trzeba oplacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.