Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Plecionki PowerPro 10 Lb HI- VIS YELLOW, 15 Lb MOSS GREEN


dawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania plecionkę PowerPro. Tej marki nie muszę reklamować :smile:

1 szpulka x 275 m, kolor Hi-Vis Yellow (zółty fluo), wytrzymałość na węźle 10 Lb. Wg parametrów europejskich przedstawia się to następująco: średnica 0,15 mm, wytrzymałość liniowa: 9 kg.

2 szpulki x 275 m, kolor Moss Green (ciemny zielony), wytrzymałość na węźle 15 Lb. Wg parametrów europejskich przedstawia się to następująco: średnica 0,19 mm, wytrzymałość liniowa: 13 kg.

Plecionki są nowe, oryginalne made in USA, zapakowane, konfekcjonowane w specjalnych kasetkach ułatwiających ich przewinięcie na kołowrotek. Kilka dni temu przyleciały ze mną ze Stanów.

Cena za 1 szpulkę jaka mnie interesuję to 102 zł plus przesyłka Pocztą Polską (8 zł priorytet polecony) lub jak ktoś woli firmą kurierską DHL (28 zł). Możliwy również odbiór osobisty na terenie miasta Tychy po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Jeśli ktoś wyrazi taką chęć mogę również zrobić aukcję na allegro.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv, GG 2421438, lub tel. 696 198 398. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mogę również wysłać bardziej szczegółowe zdjęcia.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do kupna.

post-10304-14544972709981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam!

Nowa cena: 97zł/szt + przesyłka. Dostępna są:

1 x 10 Lb Hi-Vis Yellow oraz 1 x 15 Lb Moss Green (miała być dla brata ale on na rok wyjeżdża i zawiesza wędkowanie. Ja mam komplet na kołowrotkach więc szkoda aby leżały i się marnowały). Obie szpule po 275 m.

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.