Skocz do zawartości
tokarex pontony

jak podac robaki w uciongu 18g


lulek

Rekomendowane odpowiedzi

lowie na kanale o uciongu 18g,glebokos 2.80,ryby lesz,krap,jaz.W zanecie trzeba podac grubego bialego robaka lecz niewiem jak to zrobic aby nie rozbijal kul.CZy na takim duzym uciongu mozna zanecac glina z jokersem,nie rozmyje sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Dwie_sety

Białego albo się mrozi albo sparza wrzątkiem. Do zanety dodaje się zabitego, wtedy nie rozbija kul.

Jokers z gliną wiążącą i na pewno trochę poleży zanim kule sie rozpłyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

dwie_sety no nie zbyt jestem za twoja podpowiedzią że robaki albo sie mrozi albo sparza wrzątkiem...Przyznam że kiedyś tak sama robiłam ale teraz już nie ...bo

- robaki zamrożone już nie raz mi dawały takie popisy że poprostu nad wodą zaczeły sie ruszać

- co do sparzenia,to ta metoda robi że robaki wyglądają bardzo nie naturalnie namiast parzenia wrzątkiem wolę moja sprawdzoną metodę ,,duszenia''

Już tłumacze tak to zrobić :lol:

Weźcie słoik wsypcie do niego robaki (można nawet dodać trochę zapachu do nich, robaki się będą w nim bardzooo przecirać z resztą jak sprubujecie to sami zobaczycie)

następnie solidnie zakręcice słioik żeby nie dostała się do niego woda, wstawcie słoik do miski, tak żeby leżał na boku nie może stać w pionie bo to duszenie nie sprawi że wszytskie robale nam się uduszą, następnie wlejcie do miski wrzątek dość dużo żeby większa część słoika była pod wodą. Do miski co jakieś 15-10 min. dolewajcie nowego wrzątku(żeby utrzymać pożadaną temp.) Zostawcie je spokojnie niech ,,leżakują'' :lol: od czasu do czasu okręcając słoik... Robaczki po jakimś czasie sami zobaczycie że zaczną się dość mocno pocić się(wyjdzie z nich też nie przyjemny zapach) i uduszą sie w takiej pozycji że wygladają bardzooo naturalnie :) Polecam wam tę metodę jest naprawdę skuteczna :) Aha i na koniec posypcie roabki troche zanęta którą będziecie łowić(jest to konieczne żeby zanęta wściągła wilgoć jaka z nich wyszła)

Pozdrawiam wszytskich papaptki :) Miłego duszenia :twisted:

A co do tej gliny z jokiem to możesz trochę tego kleju dać ale nie dużo...A joka daj tak optymalnie...no ja zawsze mam proporcję w oczkach :) i zawsze jest super :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Jestem pod wrażeniem takiego podejścia kobiety do sprawy wędkarstwa a robaków w szczególności i nie mówię tego z żadną złośliwością, naprawdę to się rzadko spotyka, najczęściej panie na widok robaków mówią fuj :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.