Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek Geologic


gemar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógł by mi cokolwiek powiedzieć o kołowrotkach Geologic ? Chodzi mi głównie o kołowrotek GEOLOGIC PN30 Match 3

Kto to produkuje ? Czy wogóle warto na niego nawijać żyłkę, a jeżeli tak, to jaka może być, jakaś sensowna cena takiego match'owego kręcioła. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dziękuję Jacku. Chodzi mi głównie o to, czy takim sprzętem ktoś wogóle łowi, a jeżeli tak, to chciałbym poznać opinie o tym kołowrotku. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że jest to produkt z niziutkiej półki... Może jednak jeden sezon wytrzyma. A może się mylę ? Może dłużej. Nie wiem... Nie wiem też, ile można zapłacić za ten model i czy wogóle warto nim sobie głowę zawracać.

Oto i on. Kręcioł Geologic PN30 Match 3 na 4 łożyskach...

c5bc1af14ab0ddf3.jpg

Fot. Krzysztof Bartosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

W cenie do 50 zł ja bym zaryzykował jako kołowrotek z przeznaczeniem do odległościówki.

(ten na allegro z 9 łożyskami jest za 48)

Jeżeli tak jak ja na odległościówkę łowisz okazjonalnie, to powinien spokojnie wytrzymać kilka sezonów. Jak układa żyłkę? Na to pytanie dowiesz się tylko empirycznie.

Na zdjęciu wygląda dobrze.

P.S. Gdzie go wynalazłeś? Też czegoś takiego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gemar nie martw się na zapas miałem taki tylko z korbką nie na przycisk, a tradycyjnie służył mi 3 sezony, podarowałem go siostrzeńcowi i wali nim już 2 sezony i nic się złego nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gdzie go wynalazłeś? Też czegoś takiego szukam.

Kołowrotek został kupiony w Allegro (z mojego komputera na dodatek), przez córkę, kompletną dyletantkę, jeżeli chodzi o wędkarstwo, jako prezent dla mnie. Wiedziała że noszę się z zamiarem kupna kołowrotka do match'ówki i chciała mi zrobić niespodziankę. No cóż... Musiałem się ucieszyć :wink:. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyłeś mnie Andi64... Nie wypada mi się pozbyć tego kręcioła (prezent), więc dobrze by było, zeby troche popracował... Zobaczymy. Napisze po jakimś czasie, jak sie sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.