Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

przyrząd do pęczkowania ochotki


benio-95

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Czy chodzi o to że nie musimy ściągać rękawiczek do zakładania ochotki??

I czy zdaje egzamin??

No tak dobrze to nie ma :lol: ten przyrząd służy do pęczkowania drobnej ochotki i rękawiczkach tego nie założysz ,oczywiście że sie sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pęczkowania ochotki to znam dwa sposoby, kyóre wykorzysytywałem do tej pory.

1. Pęczkowanie na wentylu rowerowym - trzeba wykonać przyrząd ze starego długopisu/ cienkopisu. Przycina sie taką pustą rurke w środku, a na nią nawleka przycięte kawałeczki wentyla. Do rurki wkłada sie ochotkę i z rurki zciąga wentyl i jest gotowy pęczek. Wygodniej sie pęczkuje jak jeden koniec rurki przycięty jest pod skosem wtedy wentyl lepiej sie na nia nakłada i lepiej schodzi z niej. Wielkość rurki musimy dopasować do ilości ochotki w pęczku i jej wielkości.

2. Peczkowanie nitką z pończochy - potrzebna stara pończocha i ochotka. Haczykiem zaciąga się nitkę z pończochy i nakłada na niego ochotkę, potem kilka razy owija się tą nitkę wokół ochotki na haczyku i ucina nitke.

Pierwsza metoda dobra jest zimą bo już jest gotowa ochotka i nie trzeba się nad przeręblem bawić z pończochą.

Druga metoda lepiej się sprawuje w każdej innej porze roku - paluchy tak nie marzną. Ja tak łowiłem na ochcotke w lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
co?? :shock::?:

Cena sklepowa to 2,70zł

Więc nie wiem gdzie szukałeś. :shock:

Moim zdaniem Ty poprostu pomyliłeś produkty :evil:

Za 2,70 co Ty chcesz kupić? Na pewno nie ten przyrząd do wiązania ochotki który ja podałem w linku :evil:

Może najpierw Kolego benio-95 przeczytaj dokładnie posty wyżej!

I wysil się na otwarcie linków zawartych w tych postach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
co?? :shock::?:

Cena sklepowa to 2,70zł

Więc nie wiem gdzie szukałeś. :shock:

Moim zdaniem Ty poprostu pomyliłeś produkty :evil:

Za 2,70 co Ty chcesz kupić? Na pewno nie ten przyrząd do wiązania ochotki który ja podałem w linku :evil:

Może najpierw Kolego benio-95 przeczytaj dokładnie posty wyżej!

I wysil się na otwarcie linków zawartych w tych postach!!!

Produkuje konger tu http://allegro.pl/konger-przyrzad-do-nawlekania-ochotki-i-pelletu-i2120476134.html sa w dobrej cenie 13 zl z przesylka

Uzywal ktos tego lowiac spod lodu Jak sie sprawuje

Czy na zawodach mozna tego uzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.