Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rzeki pstrągowe-Pomorskie


bartekkryza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zobaczyć wasze opinie na temat rzek pomorskich np.Wierzyca,Wietcisa,czy można tam złowić ładne pstrągi.Moja przygoda z pstrągem trwa dopiero od jednego sezonu,wyniki marne ale optymistycznie nastawiam się już na przyszły sezon.Będę wdzięczny za wszystkie rady i spostrzeżenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Witam,

W zeszlym roku na Wierzycy rozpoczynalem sezon, jakieś trzy kilometry rzeki i pstrag 42, to byla piekna wyprawa, ta rzeka ma klimat.

Na Wietcice planuje sie wybrac, ale nie zdazylem jeszcze oplacic składek.

Prosciej na Wierzyce wykupic, przelew na poczcie, jeden dzien 5zl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ktoś stwierdził u góry że na naszym forum chłopaki nie grzeszą uprzejmością...pewnie chodzi o wędkuje.pl.... Wietcisa i Wierzyca to moje dwie ukochane rzeki,pierwsza jest świetnym pstragowym poligonem,tu 20 pobic nikogo nie dziwi (odc.AGD),druga jest cichą legendą...pływają tu złote pstrągi,trocie,łosośki...Jednak bez dokładnego poznania jej niewiele zdziałasz,trzeba trafić w odcinek,porę dnia ,sposób prowadzenia wabia i nawet w przynętę a to nauka na lata.Jednak mimo to warto,bo takich kropków jak tu nie ma nigdzie.Jakby co to służę pomocą,znajdziesz mnie na wędkuje.pl a może z czasem i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.