Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wodery


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tanich i dobrych nie ma.Przez mój staż wędkarski przerobiłem trochę par i najtrwalsze są te ze Stomila czy też firmy Fagum.Są droższe od takich cienkich zielonych np:jaxona,ale przetrzymają dwie pary tańszych.

Dodam,że przy woderach z gumy,w przypadku dziury można zawulkanizować łatką np tip-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam gumowych woderów Geologic'a, kupiłem je w Decathlonie jakieś dwa lata temu i zapłaciłem około 150PLN. Jak dotąd jestem z nich bardzo zadowolony

Jak gumowe ,to zapewne b.dobre i długo takie będą.Te z linku powyżej to w/g mnie badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakich porach roku chcesz łowić jeżeli wczesna wiosna i jesień to zdecydowanie neopran a jeżeli tylko lato to guma,ja wędkuje cały rok i kupiłem neoprany behr w cenie 245 zł i jestem z nich bardzo zadowolony,spisują się świetnie latem jak i zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiandg, to nie do końca tak. Ja nawet zimą potrafię latać w krótkim podkoszulku. Jednak jesienią, jak wszedłem do wody, to tak zmarzłem, że masakra. Nie sądzę żeby kalesony pomogły, a dwie pary skarpet na pewno nie pomogą ;P Jak zamierzasz łowić także gdy jest zimno tj, jesienią, i masz kasę to lepiej zainwestuj w neopreny, podobno w nich nie jest tak zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanich i fajnych i tanich.
no zwłaszcza że te tanie są tanie :mrgreen:

ogólnie rzecz biorąc chcesz wodery do pasa czy spodniobuty musisz tez wciazc pod uwage w jakim terenie bediesz lowic tak rzbys ich nie rozdarl np ja jerzynach jesli chodzi o wodery to za taka kase jest ich spory wybor cięzsze bardziej wytrzymale letsze nie koniecznie mniej wytrzymale sale mniej solidne itd wiec pomyś gdzie i jak dlugie spacery w nich bedziesz wykonywał ja podobnie jak Pavlo mam te same co on i w sumie to dzieki jemu je kupilem hehe pozdrowienia Pavlo , ale jeszcze z nich nie korzystalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział damiandg zastanów się może warto się wstrzymać z zakupem dozbierać pare złotych i kupić coś lepszego.Powiem ci tylko że jesienią i wczesną wiosną w gumie nie połowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze się zastanowię. Co do terenu to muszę dochodzić trochę po takich mokradłach i krzakach żeby dojść do rzeki no kilka razy w tych krzakach rozerwałem spodnie ale myślę że to z mojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro rozerwałeś spodnie to juz cos mowi samo za siebie a nie możesz przejsc w spodniach i nad rzeką założyc wodery-spodniobuty ? no teraz to napewno by byl niewielki klopot z tym ale w pozostaly porach roku to żaden kłopot , chociaz i teraz by nie bylo też klopotu bo bys musial je ubrac na dres i kalesony to pewne , a latem na sama bielizne najlepiej odychajac jesli chodzi o spodniobuty , wileu wedkarzy narzeka na neoprenowe spodnobuty ze latem nieda sie w nich lowic ale z tego co wiem pianka utrzymuje cieplo wiec jeśli wejdziesz w nia rozgrzany to napewno bedzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.