Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Warta 16 km od Wielunia


Gość Tomek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam wędkarza z okolic wielunia który wędkuje w rzece Warta bądź okolice...Chciałbym nawiązać kontakt często nie mam z kim się wybrać na rybki a samemu to wiadomo jak jest...mam prawko samochód itp...pozdrawiam prosze pisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość tatamarcelka

witam, ja planuję otworzyć sezon w marcu jak się trochę ociepli. Do maja test bolonki, potem majowy wyjazd nad odrę na spinning i po powrocie bolonka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość tatamarcelka
Ja planuję z kumplem w piątek wyskoczyć w okolicach kochlewa

Witaj kolego, to daj znać jak poszło. Swoją droga zapytam, wybierasz się tu w nasze strony z sentymentu może? :wink: Bo z rybkami tutaj krucho w porównaniu z łowiskami w Twoich okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę to chyba z rybek nici bo nie umiem złapać kontaktu z nikim z Wielunia z koła miasto lub Szczupak a u nas w kole skończyły się znaczki na Sieradz. Może ktoś z was ma namiar na skarbnika z jednego bądź drugiego.

A co do sentymentu powiem tak po prostu przyjeżdżam tu z rodziną. tereny śliczne więc posiedzieć miło a rybki to zawsze miły dodatek tym bardziej na na pustyni gdzie zawsze bardziej cieszy szklanka wody niż przy strumyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
Na tą chwilę to chyba z rybek nici bo nie umiem złapać kontaktu z nikim z Wielunia z koła miasto lub Szczupak a u nas w kole skończyły się znaczki na Sieradz. Może ktoś z was ma namiar na skarbnika z jednego bądź drugiego.

A co do sentymentu powiem tak po prostu przyjeżdżam tu z rodziną. tereny śliczne więc posiedzieć miło a rybki to zawsze miły dodatek tym bardziej na na pustyni gdzie zawsze bardziej cieszy szklanka wody niż przy strumyku :)

dobrze powiedziane, chyba taki tok myślenia jest najlepszy na naszą dzisiejszą Wartę. Spróbuję to od Ciebie przejąć :grin:

Ja wybieram się w sobotę na otwarcie sezonu, ma być fajne ciepełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
A z jakiego koła jesteś może masz namiar na waszego skarbnika

ja sieradz miasto, chociaz w tym roku już u nich nie wykupie. na stronie pzw wszystko znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka

Panowie chwalcie się już kto z jakim wynikiem otworzył sezon, nawijajcie coś bo forum przymiera. Ja będę w sobotę to zdam relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka

Obiecałem, że zdam relację z otwarcia sezonu, więc to czynię, choć nie ma za dużo do pisania. Co do nowo nabytej bolonki, spisała się na medal, łowi się wspaniale. Co do ryb, to tylko jedna certa taka ok 26 cm, w sumie 3 branka na czerwonego, prawie cały dzień łowienia, więc słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda extra co można było zaobserwować pod względem ilości kijów. Rybka trochę nie dopisała jak na otwarcie sezonu. Jednak muszę powiedzieć że w ciągu dwóch dni dwie kontrole Straży to miłe zaskoczenie. Szkoda że jak to mili Panowie podsumowali taka aktywność tylko do czasu jak starczy im środków na paliwo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
Pogoda extra co można było zaobserwować pod względem ilości kijów. Rybka trochę nie dopisała jak na otwarcie sezonu. Jednak muszę powiedzieć że w ciągu dwóch dni dwie kontrole Straży to miłe zaskoczenie. Szkoda że jak to mili Panowie podsumowali taka aktywność tylko do czasu jak starczy im środków na paliwo!!!!

To byłeś w Kochlewie, jak zapowiadałeś?

C do kontroli to pocieszająca wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość tatamarcelka
Słyszałem o tym , mam pytanko czy znajduje sie tam jakiś prógl, czy ryba swobodnie wędruje w górny bieg rzeki?

w Konopnicy ryba przez próg nie ma jak przejść z ego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płocie wróciły do wody a jazik nie miał tyle szczęścia.

Z tego co tu obserwuje na forum to zaraz pierwsze pytanie czy wróciły do wody.

Moje krótkie zdanie : Kto płaci to chce mieć coś dla siebie, do interesu nie można ciągle dokładać.

Wczorajszy wypad pod koniec dnia nad wodę:

47cm 1,35 kg

http://img17.imageshack.us/img17/8994/zdjcie3ax.jpg

Drugi chyba ładniejszy wygrał w walce i zszedł z haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka

wcale nie musisz się tłumaczyć bo co to kogo obchodzi... Ładnie łowicie, ja wczoraj niestety sporo krótszego capnąłem, ale czekaj czekaj znalazłem pyszne miejsce, to niedługo też się będę chwalił :grin: Najgorsze, że bardzo rzadko jestem nad wodą, a czas to wyniki:)

Swoją drogą Wielgos wywalili cię z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby ładne,pogratulować :wink:

Tylko to zdanie:

Moje krótkie zdanie : Kto płaci to chce mieć coś dla siebie, do interesu nie można ciągle dokładać
Myślę,że porównywanie wędkarstwa do interesu i szukania w nim korzyści w postaci rybiego mięsa doprowadza do tego,że mamy co mamy ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.