Skocz do zawartości
tokarex pontony

Skracanie dolników-co sądzicie?


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ja w każdej wędce mam skrócony dolnik bo mi tak pasi.Najpierw nożem do tapet przecinam korek lub piankę dookoła potem brzeszczotem odcinam blank a wykańczam orginalnym zakończeniem.Najpierw dociążenie przyklejam na zewnątrz na zwykłą taśmę i na rybki po kilku wyprawach można ustalić obciązenie jakie nam pasi do danego kołowrotka dodając i ujmując na kolejnych wyjazdach.Jak już wiem ile,wklejam do środka na klej na gorąco.klej na gorąco nie jest agresywny i pozwala rozebrać w razie czego.Jedynym minusem tego zabiegu przy nowej wędce jest to że tracimy gwarancje ale ja na to idę bo wolę mieć komfort od początku.a i nie od razu musimy skracać np o 15cm można stopniowo.Powodzenia przy tunningu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Tobie latał uchwyt na wędce z pracowni czy na seryjnym kiju?

Na seryjnym ,dwa na DAM ,raz na Daiwie i raz na Silstarze ,ale ja nie widziałem ani razu tam srajtaśmy :lol: .

Pewnie dlatego odpadł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócisz owszem bzreszczot i poszedł ale jak go później wykończyć ????????????

Tak sie zachowuje laik [sory] który nigdy tego nie robił

Przede wszystkim zakupił bym taki kij w który nie musiabym ingerować brzeczotem i robić dziwne kombinacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.