Skocz do zawartości
tokarex pontony

kleń i ciężki feeder


iwan10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od niedawna wędkuję a właściwie od zeszłej wiosny. Nie mam wielkich sukcesów w wędkarstwie dopiero się uczę. Z nadchodzącą wiosną wybieram się nad rzekę bystrzycę koło Wrocławia. Chcę łowić klenie i mam pytanie czy wędka 360 cw 150 nada się do takiej akcji czy średnio. Nie stać mnie na razie na lżejszy feeder o ile taki będzie potrzebny. Proszę o porady starszych i doświadczeńszych wędkarzy. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ok. To wiem mniej więcej, że brania klenia raczej nie przeoczę. A jak weźmie coś innego to jak to będzie wyglądać na szczytówce. Jak rozpoznać każde branie? pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego to już tylko i wyłącznie zależy jakie ryby występują u Cb ;płoc energicznie ale krótko poszarpuje szczytówka ;podobnie krąp ;leszcz najczęściej przygina mocniej często po tym luzuje źyłke ;jeżeli odpowiednio dobierzesz szczytówke i grubość przyponu to zobaczysz każde branie nawet uklejki i kiełbia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.