Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć , właśnie sie chciałem zalogować a tu wyskoczyło że nie mam przeczytanych 500 postów i coś tam bla bla. Mieszkam w Poznaniu i jutro odbieram swoją legitymację :mrgreen: Chętnie wybiorę sie na ryby z bardziej doświadczonymi kolegami, jak będzie okazja, ale o tym w innym dziale. Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Sebastian mieszkam w małej miejscowości w Karkonoszach w Wojciechowie. Moją ulubioną metodą jest spławik. Lubie łowić na małych jeziorach i stawach...

Pozdrawiam wszystkich! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem witam Wszystkich Forumowiczów tradycyjnym " połamania kija", wędkuję od 33lat z różnymi sukcesami, ale ostatnimi czasy ( od 5 lat) głównie na spining z łódki. Mój "rejon "to północna wielkopolska okolice Złotowa. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ryby jeździłem z Tatą od małego, ale od tamtej pory miewałem spore przerwy, które od kilku lat odrabiam, mam 25 lat więc mam nadzieję wszystko przed mną, ulubiona metoda spinning, sukcesy umiarkowane, szczupaków dobre kilkadziesiąt, niestety największy tylko 1.8kg, poza tym od pewnego czasu robię woblery, idzie całkiem nieźle, ale testy nad wodą jeszcze przede mną.

Mam na imię Wojtek tak btw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać wędkarską.

Wędkuję oczywiście ze zmiennym szczęściem od 40 lat. Mieszkam w Bydgoszczy i mogę się pochwalić przepiękną okolicą i miejscami do uprawiania swojego hobby - wędkarstwo.

Tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :wink: Mam na imię Daniel 29 lat mieszkam w Kielcach. Łowię około 20 lat okazów jako takich nie połowiłem, największa ryba to szczupak 102 cm oraz troć 94 cm oraz okoń 45 cm złowiony dwa tygodnie temu na zbiorniku Wióry z pod lodu. Jak widać z lodem teraz słabo więc może warto spróbować sił ze pstrągiem, z którym tak naprawdę mało miałem do czynienia. Chciałbym prosić o jakieś wstępne namiary łowisk gdzie można zacząć próbować złowić jakiegoś kropkowańca. Słyszałem wiele dobrego na temat Sanu, czy ktoś może podzielić się opiniami na temat tego łowiska.

Pozdrawaiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim wędkarzy. Mam na imię Michał.Wędkuję już od ponad czterdziestu lat.

Mieszkam w okolicy przepięknej rzeki Gwdy na pograniczu dwóch województw.Kocham

wędkarstwo rzeczne.Jednak ze względu na zdrowie oraz wiek(59 lat) zamieniłem na wędkarstwo jeziorowe. Mam takie wrażenie jak bym zamienił auto na rower.Ma to swoje uroki,ale dopiero zaczynam je dostrzegać.Mam wiele problemów i chciałbym o nich pogadać z kimś,kto ma większe doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wędkuję już od ponad czterdziestu lat...
...wiele problemów i chciałbym o nich pogadać z kimś,kto ma większe doświadczenie...

Witam i mam nadzieję że my też czegoś się dowiemy od tak doświadczonego wędkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czesc jestem marek z chwaszczyna kolo gdyni mam22lata lowie od jakis 16lat moja ulubiona ryba lin metoda grunt koszyk amatorsko splawik i spining ulubione lowiska to jez wysockie osowskie tuchomskie i pare na kaszubach rekordy narazie lin 42cm 1,70kg 42cm1,20 szczupak60cm 1,97kg ploc 30cm 50dkg :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.