Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH,I TYCH KTÓRZY WYBIERAJĄ SIĘ DO MIASTA CZĘSTOCHOWA. NA RYBY. JAK JUŻ PISAŁEM NA FORUM TO NA PACYFIKU BIORĄ PŁOCIE.ŁADNE.I WZGLĘDNIE DUŻE.TO CHYBA OSTATNIE PODRYGI KOCHANEGO WĘDKARSTWA PODLODOWEGO.KORZYSTAJ Z NIEGO KOLEGO I KOLEŻANKO OD WĘDY. PLOĆ BIERZE,A JA BĘDĘ TAM JUTRO. POWIEDZ ;KAROL; A JA SIĘ DO CIEBIE ODEZWĘ. POZDROO. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Po półrocznym wygnaniu jestem pod wrażeniem wyświetliło mi 17tys nie przeczytanych postów.

Witam moje koleżanki i kolegów.

Powiem wam ze z niecierpliwością czekałem az znikną ograniczenia.

Ciekaw byłem jak wam idzie.

Idzie nieźle.

Noi widzę stara gwardie która mocno sie trzyma tylko pozazdrościć.

Takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Cześć wszystkim znowu jestem Bogdan39 imię bogdan te 39 to juz przeszłość :lol:

powinno być 42.

Mieszkam w Radymnie Podkarpacie

Nie jestem nowy ale wracam z wielkiej podroży i stad moje przypomnienie.

zainteresowania to wędkarstwo i tworzenie stron internetowych.

A raczej nie tworzenie tylko rozwój :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych użytkowników!

Ps.

Bogdan mam nadzieję, że tym razem będziesz szanował prywatność innych użytkowników oraz dostosujesz się do regulaminu forum i nie dasz mi powodu do całkowitego zbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam na imie Michał, mam 24 lata. Obecnie ucze sie na Uniwerku Wroclawskim i na Akademi Ekonomicznej we Wrocławiu. Pozdrawiam kolegów po kiju z Kalisza. Jesli ktos ma ochote prosze pisac na maila, chetnie porozmawiam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka! Witam wszystkich serdecznie, łowie rybki od od??? Kiedy pamiętam :mrgreen: obecnie łowie głównie w Warcie w okolicach Nowego Miasta, nie mam ulubionej metody ale łowie z gruntu na pikerka i ciężką gruntówe, na przystaweczke, na żywca, kiedyś więcej spiningowałem, teraz mniej, na spławiczek, nawet z lodu. Łowie też na starorzeczach Warty w mojej okolicy ale tylko jesienią. W zeszłym roku nastawiłem się na konkretne rybki, ale one nie chciały współpracować :cry: w tym roku bedzie lepiej :mrgreen::mrgreen: No to chyba wszystko. Radas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik: głównie jezioro Sasek Wielki (przez wzgląd na działkę rekreacyjną i zwodowana tam łódka).

:

Na tym właśnie jeziorze rozpoczynałem swoją przygodę z wędkowaniem,miałem chyba 6 lat jak pojechałem po raz pierwszy do Łysej Góry,potem wracałem tam wiele razy,czasami wędkowałem od strony Dąbrówki.Pamiętam również małe leśne jezioro od strony Łysej Góry,nie wiem czy kojarzysz,bo to było ponad 30 lat temu,może go już nie ma .Piękne węgorze i karasie się tam łowiło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bogdan mam nadzieję, że tym razem będziesz szanował prywatność innych użytkowników oraz dostosujesz się do regulaminu forum i nie dasz mi powodu do całkowitego zbanowania.

Niestety tomik nie dałeś znowu Bogdanowi szansy wypowiedzieć się ponownie go zablokowałeś.

Z Bogdanem znam się z forum MONDEO KLUB POLSKA i pisał o tym dzisiaj że ledwo wczoraj wrócił na to forum i już dzisiaj znowu został zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bogdanem znam się z forum MONDEO KLUB POLSKA i pisał o tym dzisiaj że ledwo wczoraj wrócił na to forum i już dzisiaj znowu został zablokowany.

ciekawe co tak szybko zdążył "przeskrobać", zobaczymy co tomik napisze

Witam nowych użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bogdanem znam się z forum MONDEO KLUB POLSKA i pisał o tym dzisiaj że ledwo wczoraj wrócił na to forum i już dzisiaj znowu został zablokowany.

ciekawe co tak szybko zdążył "przeskrobać",

Czyli nic sie nie zmienilo przez ten czas kiedy nie pisalem... Ein forum ein reich ein admin

Serdeczne pozdrowienia dla tomika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bogdanem znam się z forum MONDEO KLUB POLSKA i pisał o tym dzisiaj że ledwo wczoraj wrócił na to forum i już dzisiaj znowu został zablokowany.

ciekawe co tak szybko zdążył "przeskrobać",

Ledwo wrócił i od razu zaczął kombinować. Przywitał się jako Bogdan a jednocześnie też założył, sobie drugie konto o nicku: "Bolek" .... Też się przywitał oraz zaczął od odświeżania swoich tematów, które kiedyś zaczął jako Bogdan....

Cóż, widocznie drugie konto jakie sobie obrał nie był przypadkowe.

W każdym razie tym razem ma bana na czas nieokreślony.

Czyli nic sie nie zmienilo przez ten czas kiedy nie pisalem... Ein forum ein reich ein admin

Serdeczne pozdrowienia dla tomika :mrgreen:

Nie przykładałem się do niemieckiego w szkole i niestety go nie znam. Ale rozumiem, że Ci żal "coś" ściska... Niemniej nie przejmuj się tak. Mimo tego, że nie piszesz, jakoś sobie dajemy na forum radę. Nawet trochę postów i nowych użytkowników przybyło. Szybko też, zapomnieliśmy o Twoim problemie. Także nie musisz się wstydzić, możesz śmiało znowu na forum pisać.

Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wracając do sedna tego tematu wszystkich nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

panowie może załużcie sobie nowy temacik: żale i troski

bo ten ma służyć podobno dla nowo przybyłych a jak się poczyta na początku wasze posty to nie bardzo chce się tu cokolwiek pisać

Przygode z wędką rozpoczynam na dobrą sprawe w tym sezonie kiedyś wędkowałem ale bardzo dawno.

Mam nadzieje pospiningować w ty sezonie z nastawieniem na szczupłego

ale jnteresują mnie wszystkie metody poza może muchą

myśle że poznam tu ciekawych ludzi i sporo się naucze

strasznie nie lubie zakłamania, zawiści , chamstwa i cwaniactwa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tej strony monitora Dawid :] Jestem z Mogilna w woj. Kujawsko-pomorskim. Do tej pory wędkowałem tylko okazyjnie. Od tego sezonu zamierzam to poprawić i zająć się wędkarstwem na dobre. Mam nadzieje że przeżyję nad wodą wiele wspaniałych chwil i będę mógł pochwalić się złapanymi rybkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Piotr wędkuje nieprzerwanie od dziecka zaczynałem od metod spławikowych, potem grunt, ostatnio łowiłem tylko na spinning ale kupiłem sobie bat 7 m i wiosną do rozpoczęcia sezonu spinningowego mam zamiar łowić białą rybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość synek

Na imię mam Damian , jestem z Nowej Rudy.Haczyk połknąłem jakieś 12 lat temu i tak mi zostało do dzisiaj :razz: , były oczywiście różne przerwy w mojej wędkarskiej karierze ale czasem tak bywa.Hmmm....co by tu jescze dodać....Może tyle że lubię pomagać i na pewno jeśli tylko będę umiał to na łamach forum będę to robił , ponieważ z tego co widze to dużo ludzi pisze tutaj z przeróżnymi wędkarskimi dylematami. :wink:

........to do zobaczenia na forum pozdrawiam - SYNEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkuję od 1970r z dwudziestoletnią przerwą ze względów zawodowo -rodzinnych.O rybach lubię czytac oglądac filmy i wędkowac." Wygrzebałem "sobie oczko wodne 70 m kw dna skarpy wyłożyłem kamieniem polnym.Jak zobaczę wodę to jest mi lżej.Mieszkam koło Głogowa .Wędkuję na Odrze od Głogowa do Orska.Pozdrawiam Wszystkich pozytywnie zaplątanych między kije .W tym roku zacznę siódmy krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.