Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Darek, 35 właśnie minęło kilka dni temu.

Aktualnie Elbląg (od 12 lat), wcześniej okolice Mrągowa. Z powodów czysto hobbystycznych muszę stwierdzić, że to moja najgorsza przeprowadzka ;)

W zasadzie spławiczek.

Łowię odkąd pamiętam - więc w pamięci mam jeszcze koniec lat 70, starą WSK-ę taty i rodzinne wyprawy nowiutką Syreną na jeziora w okolicach Mrągowa i Piecek... Złote czasy były.

Aktualnie po 4 latach przerwy (przygotowywałem mentalnie synka na nowe hobby ;) ) zamierzam ostro odrabiać stracowny czas z przyrodą, oczywiście w gronie rodzinnym. Może uda się zarazić juniora, trzeba mieć przecież w życiu pożyteczne hobby. Właśnie dzisiaj mykamy na majówke na 3-dniowy wypad nad jeziora... Zobaczymy, jak to będzie.

Witam ciepło i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Radek (Radosław Wojciech :) 36l.) jestem mieszkańcem Lubina

jestem typowym "świeżakiem" w wędkarskim świecie jak i na forum.

Moje zamierzenia to:

- drgająca szczytówka (lekki grunt),

- metoda odległościowa (biała ryba),

większość połowów myślę metodą złap i wypuść

choć nie ukrywam, że czasem dobrą rybkę lubię zjeść i popić ;)

Wędkarstwem zaraził na nowo (i dobrze) sąsiad z naprzeciwka :), choć jest to dla mnie powrót do młodzieńczych obserwacji "dziadka-sąsiada", który starą bambusową wędką z kołowrotkiem szpulowym i spławikiem z gęsiego pióra dokonywał "cudów" w ówczesnym

wędkarskim świecie bijąc na głowę w połowach kolegów wyposażonych w "nowoczesne" wędki teleskopowe i cały arsenał środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nazywam się michał jestem z opolskiego ale przeprowadziłem się do wrocławia , jestem po 5letniej przezwie w wędkowaniu ale ta okolica sprawila , że znów wróciłem do starych zainteresowań.Moja ulubioną metodą jest klasytczny spławik na wodzie stojącej (jeziorka, kanały itp.) , oraz grunt (z przymrużeniem oka bo to dopiero moje pierwsze kroki w tej metodzie).Ostatnio porwała mnie odra w centrum wrocka ponieważ jest to łącząca nić mego rodzinnego miasta oraz wrocławia.

Pozdrawiam i życzę wszystkim połamania kija!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdraswucie tawarisze!

Wędkuje od dziecka, bo tak się złożyło, że urodziłem się w rodzinie gdzie z bestiami wodnymi walczy się z dziada, pradziada. A więc mój ojciec ponoć zabrał mnie najpierw na ryby, a potem na mecz piłki nożnej, a dopiero potem do lasu na grzyby. Hierarchia pozostała do dziś :smile:

Interesuje się tylko męskimi rzeczami, a więc: piwem (rzadziej wódką), grilem (rzadziej ogniskiem), sportem oglądanym (rzadziej uprawianym) i łowieniem ryb (rzadziej zbieraniem grzybów). Nie lubię sprzątać, odkurzać, zmywać, wieszać firanek, pracować, oglądać telenowel, chodzić w garniturze, jeść potraw bezmięsnych. Lubię za to leżeć :cool:

Jestem z Łodzi i nic mi nie szkodzi :smile:

Witam serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duncan, czytając twój tekst czułem się jakbym czytał o sobie, dokłądnie takie same zainteresowania i ten sam gust :-)

A czemu mam takie samo wrażenie :?::lol:

Zwłaszcza jeżeli chodzi o to:

Interesuje się tylko męskimi rzeczami, a więc: piwem (rzadziej wódką), grilem (rzadziej ogniskiem), sportem oglądanym (rzadziej uprawianym) i łowieniem ryb (rzadziej zbieraniem grzybów). Nie lubię sprzątać, odkurzać, zmywać, wieszać firanek, pracować, oglądać telenowel, chodzić w garniturze, jeść potraw bezmięsnych. Lubię za to leżeć :cool:

No z tym leżeniem to jednak trochę inaczej :roll::wink:

Witam wszystkich bardzo gorąco :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

31 lat temu urodzony w Slupsku. obecnie mieszkam w Warszawie.

W dziedzinie wedkarstwa blizej mi do swiezaka niz "starego wygi" wracam do wedkarstwa po ladnych kilku latach przerwy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdraswucie tawarisze!
Priwiet drug :wink::mrgreen:
Interesuje się tylko męskimi rzeczami, a więc: piwem (rzadziej wódką), grilem (rzadziej ogniskiem), sportem oglądanym (rzadziej uprawianym) i łowieniem ryb (rzadziej zbieraniem grzybów). Nie lubię sprzątać, odkurzać, zmywać, wieszać firanek, pracować, oglądać telenowel, chodzić w garniturze, jeść potraw bezmięsnych. Lubię za to leżeć
Z takim "przypadłościami "dobrze trafiłeś na nasze forum ,większości tak ma .

Witam wszystkich nie witanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciałbym nawiązać kontakt z wędkarzami łowiącymi na Bugu w okolicach Hrubieszowa i Gołebia. jestem zwolennikiem spiningu i lekkiej gruntóweczki (federek). Ponadto oferuję informacje dotyczace metod połowu na Zalewie Solinskim a nawet zdradzę miejscówki na zalewie i rzece San w okolicach Myczkowiec i Leska. Niesamowite wrażenia z połowu potokowców w małych rzeczkach np. Olszanka, Strwiąż. Zapraszam na wakacje w Bieszczady (Rajskie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

mam 33 lata i mieszkam w Szczecinie, kocham spędzać czas nad wodą ( wow ale błysnąłem :) )

Wracam do wędkowania po dłuższej przerwie - po szaleńczej pogoni za karierą odnalazłem spokój przy "kiju" :lol:

Dzięki Wam Panie i Panowie i waszym poradom na łamach forum, powoli kompletuje sprzęcik :) (mozolnie i cierpliwie) Mam szajbę na punkcie Szczupaczka i na tym się skupię w tym sezonie.......im dalej w las....... zobaczymy.

Połamania kija wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam na imię Sławek, mieszkam w Skierniewicach, wędkuję z przerwami od 1980r.

Ulubione metody to grunt i spinning.

Zainteresowania - dość rozległe.

Pozdrawiam i połamania kija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam na imie Tomasz, jestem ze stolicy ,mam 37 lat. ps. artystyczny - PILICH lub BOCZEK

wedkuje od 30 lat. poczatkowo splawik,pozniej bawiłem sie w karpie :). od 14 lat głównie spinning (woblery -86% , obrotówki-14%).

moje ulubione łowiska - Narew w Serocku , j.Błędowskie k. Pomiechówka , j. Zegrzyńskie , j. Czorsztyńskie. ostatnio do swoich pewnych miejsc dołączyłem j. Gim

wyznaje zasadę : ZŁOW , ZRÓB ZDJECIE I WYPUŚĆ... dlaczego? - bo jedyne ryby które lubie jeść to kostki lub filet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :wink:

Mam na imię Przemek. Wędkuję od około 10 lat - początkowo jako członek uczestnik w kategorii kadet.

Łowię przede wszystkim metodą spławikową (odległościówka, tyczka, bat) oraz gruntową. Czasem zdarza się pospinningować ale to raczej rzadkość. Wędkuję przede wszystkim w jeziorach, chociaż myślę aby w tym sezonie zacząć jeździć nad większe rzeki.

Ulubione łowisko - zalew Przeczycko - Siewierski (od strony miejscowości Tuliszów).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.