Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem z Krakowa mam 32 lat od tego roku rozpoczełem przygodę z wędkarstwem na razie więcej czytam o łowieniu niż łowie choć na wypady z wędką staram sie poświęcać każdą wolną chwilę :mrgreen: jako początkujacy staram sie spróbowac wszelkich systemów łowienia i różne wody na razie nejlepsze efekty daje spławik :?:

Pozdrawiam serdecznie kolegów po kiju z Krakowa i licze na wyrozumiałość dla początkującego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Grisha

Cześć :) jestem z Grodziska Mazowieckiego , mam 29 lat ... wędkuję już prawie 20 lat ;) a to za sprawą taty i dziadka którzy wszczepili we mnie bakcyla wędkarskiego :D moje ulubione metody to bolonka oraz spinning :cool: Łowię przeważnie na Pilicy gdzie mam działkę ... Mam nadzieję, że znajdę na forum ciekawostki , które pomogą mi uzyskiwać lepsze wyniki oraz, że będę w stanie komuś pomóc :) pozdrawiam Grisha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

jestem marcin urodzilem sie we wroclawiu 25 lat temu i caly czas mieszkam w tym pieknym miescie , dopiero zaczynam lowic glownie spinning ale mam juz sprzetna grun i splawik , lowie glownie nad odra (mam dwa kanaly 500m od chaty) ale lubie tez mietkow , czernica , bajkal . wyniki narazie mizerne bo dopiero sie ucze

pozdraiwm wszystkich wroclawiakow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Darek pochodzę z małopolski ale mieszkam w woj. pomorskim.okolice Lęborka.Wędkuję od dziecka mam 24 lata ulubioną metodą jest grunt spławik i spinning, praktycznie każdą wolną chwilę spędzam z żoną :mrgreen: ,pieskiem nad jeziorkiem. Moja ulubioną rybką jest Karp mój rekord 68cm. oraz szczupak 82cm. Liczę na waszą pomoc, sam pomogę jak bende wiedział pozdrawiam wszystkich z moich okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)mam na imię Konrad,od 7 lat mieszkam w małej miejscowości Krzaki k. Stalowej Woli(woj.podkarpackie).Wędkuje chyba już...z 10 lat.Ulubione metody:

-odległościówka

-feeder

Karpie,Płocie i Leszcze :mrgreen: -im poświęcam najwięcej czasu,choć i o Sumie nie zapominam.

pozdro wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Daniel mieszkam w podlaskim okolice Łap lat 20 właśnie zaczynam dopiero co wędkować kilka razy łowiłem w dzieciństwie na spławik ale stwierdziłem że spining jest o wiele bardziej interesujący :D ulubiona ryba nie wiem jak złowię to napiszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 42 lata i pochodzę z Puław.Wędkuję od dziecka, głównie na rzekach[Wisła i Wieprz].Ostatnio próbuję sił na Mazurach- na razie bez większych sukcesów.Preferuję wędkarstwo spławikowe. Lubię zwłaszcza połów leszcza, jest jak ja- spokojny i leniwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy i wędkarki. Na imię Tomek mam 22 lata, wędkarstwem pasjonuje się od małego, na swoim koncie nie posiadam porażających rekordów ale kilka większych karpików się wyjęło :razz: Łowię głównie na spławik na różnych łowiskach w mojej okolicy, najczęściej na stawach i jeziorkach, rzadziej nad rzeką. Pozdrawiam życzę udanych połowów i wybywam na rybki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich userów forum ;).

Na imię mam Kuba i mam 17 lat pochodzę z Wrocławia.Wędkarstwo siedzi we mnie jakiś już czas,na swoim koncie nie mam rekordów w rybkach ;).Poławiam metodą Spinningową(innymi metodami się nie bawię ponieważ była by to zdrada dla Spinningu :wink: ).Dla ''swoich'' najczęściej łowię na Widawie oraz kanale p.powodziowym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

jestem Artur 37 lat . Wędkuję od niedawna , spinning .

Łowiska - najczęściej Warta ( okolice Poznania ) , sezonowo Rega , Wisła oraz okoliczne zaporównki i kałuże :wink: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nazywam się Damian

jestem z Oświęcimia

mam 19 lat.

Wędkuje od 10 lat najczęściej na przepięknej rzece Sole, na jeziorach Kruki i Rajsko rzadziej rz. Skawa. Łowie różnymi metodami z wiekszymi mniejszymi osiągnieciami począwszy od gruntu a skończywszy na muchówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Jestem Michał, 14 lat wędkuje od 8-9 roku życia, wcześniej 4m tyczka, dziś spławik i niedługo mój pierwszy feeder :), ulubione łowiska : Ujście Skawy, Jezioro Goczałkowickie, i takie leśne rozlewisko...

Za tydzień dostane karte wędkarską i dopiero zaczną się łowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów na forum, czasami łowię i wypuszczam rybki, czasami tylko siedzę nad wodą, forum czytałem do tej pory a dzisiaj się zarejestrowałem by się lepiej czytało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam na imię Sebastian.

Wędkarstwem zaraził mnie ojciec, kiedy jeszcze byłem dzieckiem.

Data wstąpienia do PZW - 1986 rok.

Łowiska to przede wszystkim: rzeka Warta, zbiorniki Próba i Jeziorsko, łowiska komercyjne oraz prywatne stawy. Preferuję sławik i grunt. Wędkowanie traktuję jako relaks, a to czy ryba znajdzie się na patelni ma drugorzędne znaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.