Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jędrek z Kielc...cóż tu dużo mówić...mam 13 lat(możecie się już śmiać...) i wędkuję od 6 lat...głównie na muchę i spinning,chociaż karpika i lina na feedera też nie zaszkodzi czasem :)...no i się żyje jakoś....to tyle bo więcej już nie wymyślę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post więc chciałem się przedstawić. Mam na imię Marcin, jestem z Grudziądza i po sporej przerwie postanowiłem wrócić do dawnego hobby – wędkowania. Brakuje mi tego wyciszenia jakie daje przebywanie nad wodą z kijem w ręku :-).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na imię mam Robert, mieszkam w Chrzanowie (małopolskie). Od dłuższego czasu myślę o wypełnieniu wolnego czasu wędkarstwem. Niestety wśród przyjaciół i znajomych wędkarzy brak, stąd i moje wędkarskie początki przesuwają się w czasie (a mam już 30 wiosen ;)). Postanowiłem jednak wreszcie spróbować i wydaje mi się, że wstąpienie w szeregi forumowiczów ułatwi mi start. W sierpniu wybieram się nad jezioro Hańcza i to chyba dobry moment na rozpoczęcie przygody z rybką w tle. Mam do Was wiele pytań - liczę na wyrozumiałość ;)

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ....

... mam na imię Maciej .Wędkarstwo nie jest moim priorytetowym hobby, ale lubię wyskoczyć nad wodę i po wędkować.Preferuję spławik i spining.Liczę że na tym forum zgłębię tajniki wędkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc ! Mam na imię Jarek.- 46 lat - Jelenia Góra. Wedkuję od bardzo dawna. Nie mam ulubionej metody wedkowania-próbuję wszystkiego po trochu - od spławika i gruntu poprzez spining,a od zeszłego sezonu także metoda muchowa.Najczęściej wędkuję na zbiorniku zaporowym Pilchowice oraz na pobliskich gliniankach ,oraz na rzece Bóbr.W tym sezonie zamierzam lepiej poznać żwirownię Wojanów. Jestem otwarty na nowe znajomości oraz na wspólne wypady na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam na imię Paweł i łowie od 15 lat ze średnimi raczej wynikami, chociaz próbowałem chyba wszystkiego prócz muchy. Głównie teraz bawię sie tyczką no i uwielbiam spining którym wypełniam każdą wolną chwile. Jestem z okolic Krakowa a konkretnie z miasta Alwernia gdzie łowie na pobliskich jeziorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Sulęcina, mam 24 lata, moja przygoda z wędkarstwem rozpoczęła się od 6 roku życia. Moją ulubioną metodą jest gruntówka. Ale od kilku lat dominuje praktycznie tylko spining. Pozdrawiam wszystkich kolegów po kiju,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mój pierwszy post na tym forum więc się przedstawie, mam na imię Adam i mieszkam w Gdyni. Wędkuje dopiero od roku i nie mam jeszcze żadnych szokujących rekordów:] Najczęściej wędkuje z gruntu lub na spławik. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Serdecznie

Aneta i Bartek, oboje "odgrzani"

Lowilismy jeszcze jako male brzdace wraz z ojcami, a teraz gdy jestesmy juz para okazalo sie ze kolejnym wspolnym zainteresowaniem jest wedkarstwo i od roku czasu jezdzimy wspolnie na rybki.

mamy nadzieje ze swoimi watpliwosciami, pytaniami nie zanudzimy Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy,witaj trini. Nie jesteś sama. Ja też lubię łowić rybki,ale ich nie pożeram Pstryknę fotkę i wypuszczam. Mój mąż w pracy,a ja chcę znależć łowisko na 3 dni z noclegiem,dlatego tu jestem. A tak w ogóle,widzę,że tu jest miło i wesoło,więc zostaję i mam nadzieję,że spotkamy się kiedyś na rybkach. Pozdrawiam wszystkich. Aga,lat 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy.Wędkuje już kilkanaście lat ,głównie weekendowo.Ulubiona technika to spinning,ale nie gardzę spławikiem i gruntówką.Swoją pasją zaraziłem też swojego brata,i to do tego stopnia że,zakupił 4 metrową łódkę,co znacznie poszerza nasze możliwości(jesteśmy w trakcie spawania przyczepki i jak sie wyrobimy to w sobotę pierwsze wodowanie :mrgreen:).

Pozdrawiam i połamania kija życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

25lat, zonaty, dzieciaty......z ogromna przerwa w wędkowaniu, postanowiłem reaktywować swoje hobby z dziecięcych lat.

Do wędkowania, zaraził mnie śp. dziadek, gdy jeździłem co roku na wakacje w lubelskie, prawie cały czas spędzałem z nim nad wodą, to on nauczył mnie wszystkiego co potrafię, pokazał mi na czym polega piękno i obcowanie z naturą... mimo upływu lat, jak dzis pamietam swoja pierwsza rybe...okonia.... zarzucilem zestaw (splawik) i bawilem sie w piasku przy brzegu robiac babki itd.... nagle splawik znikł, a ja (6-7lat) krzycze...:"dziadziu, dziadziu....nie ma splawika" podciagnalem i wyjalem swoja pierwsza rybe.....z ktora pobieglem odrazu do domu pochwalic sie :lol:

Gdy to wspominam, łza w oku sie kręci....

No to tyle o mnie;)

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Od niedługiego czasu powróciłem do wędkarstwa. Dawno dawno temu bakcylem zaraził mnie pradziadek. Tak zostało choć miałem potężną przerwę.

Po latach na długiej ścieżce pokręconego życia wracam do hobby, które pozwala mi się zrelaksować i odpocząć od miasta i biura.

Pozdrawiam wszystkich,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.