Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość kilerpulawy

Hmmm no nic jestem na forum już trochę czasu ,czytam ,przyswajam wiedzę starszych i wszystko co się da. Jest to mój chyba drugi post na tym forum ,więc przystoi się przedstawić. Mam na imię Grzesiek i tak mam nadzieje że ,będziecie do mnie mówić. Pochodzę z Puław (województwo Lubelskie) ,lat dopiero 20 łowię od urodzenia ,wiem ,że tu są osoby dużo starsze ode mnie , z większym doświadczeniem. Dlatego będę chłonął wiedzę jak niemowlę :wink:. Wędkarstwa nauczył mnie mój ojciec ,który odszedł już niestety właśnie przez swoją pasję :sad: . Przez ostatnie 2 lata łowię tylko karpie, nie nazywam się karpiarzem bo mój rekord to tylko 20,6kg ,a wiem że są większe. Każdą wolną chwilę spędzam nad wodą, a zaraziłem już sporo osób tym sposobem spędzania wolnego czasu i na razie tego nie żałują. Mam nadzieję ,że będziemy razem dobrze współpracować i wdrążać młodych adeptów tej pięknej ,a zarazem bardzo trudnej dyscypliny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W tym roku postanowiłem posmakować wędkarstwa (wcześniej miałem okazję to czynić przed około 15 laty - za młodziaka); i chyba zaczyna mnie to wciągać; narazie są to pierwsze kroki; zacząłem w czerwcu i łowisko odwiedziłem JUŻ 7 razy; chciałem zapytać o łowiska w okolicach Poznania (do 50 km) i myślę o wodach prywatnych bo nie posiadam karty; do tej pory wędkowałem na prywatnym jeziorze w okolicach Gniezna - 20 zł za pomost/8 godzin, ale rezultay cienkie: kilka płoci, małe okonie i inne mniejsze; ale postanowiłem, że się nie poddam, gdy na przełomie czerwca/lipca wyciągnąłem 3 kg karpia na kukurydzę - 3 dni byłem "podjarany"!!! Proszę o wskazówki, gdzie mogę powędkować bez karty i nie myślę o stawach hodowlanych bo to chyba tak, jakby zbierać grzyby w pieczarkarni:-)

pozdrawiam

kobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja jestem z Torunia. Mam na imie Marcin i mam 19 lat. zaczalem wedkowac juz w wieku 4 lat. i do dzis mi to zostalo w krwi. tyle ze z coraz wieksza passa podchodze do tego.wedakrstwo to cos co kocham. wedkuje kazda metoda, oprocz trollingu, muszkarstwa. probowalem sie nauczyc lowic tyczka (bo posiadam) ale jakos mi to nie wychodzi.ale ostatnio bardzo polubilem spinningowac. chcialem zawsze zlapac sandacza na spinning w nocy.w dzien to pare zlowilem. moim rekordem jest sandacz 7.5kg 91cm zlowiony metoda splawikowa.kazda wolna chwile spedzam nad woda.z checia przyjme wiele porad i doswiadczenia od was starszych wedkarzy. raz w zyciu i to niedawno mialem suma na kiju na spinning ale hak sie rozgial. pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Damian. Łowię na terenie powiatu Wołowskiego głównie nad Odrą w okolicach Wałów Śląskich i na zalewie w Wińsku. Najchętniej łowie na grunt lecz nie pogardzę od czasu do czasu na spining się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat jestem ze sląska i zaczynam przygode z wędkowaniem, poraz pierwszy byłem na rybach 2 tygodnie temu w niedziele i jakos mnie to wciagło. Łowie na sprazyne rezultaty? 15 leszczy, mały okon, kilka płotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej wiec chyba nikt sie nie zdziwi ze przeważnie łowie na Pogorii III. Głównie bawie sie łowiąc na spławik, ale również zaczołem bawić sie gruntem. Poki co to rezultaty słabe nic wielkiego. Mam nadzieje że znajde na tym portalu wiele przydatych takiemu początkującemu jak ja porad. Pozdrawiam i samych życiówek życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników wędkowania.Mam na imie Artur 29 lat i mieszkam w Wołominie.Wędkuje głownie na Narwi i Bugu z wynikami powiedział bym średnimi :wink:

Pozdrawiam wszystkich ludzi odwiedzających to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Michał mieszkam w Kostrzynie nad Odrą , wędkuje od 10 lat głównie spinning lecz inne metody nie są mi obce jak wiadomo w tym sporcie są sukcesy mniejsze lub większe:)

pozdrawiam użytkowników i admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam na imię Mateusz. Mam 17 lat, mieszkam w Bystrzycy Kłodzkiej, łowię głównie na spławik, lecz czasami stosuję inne metody. Najczęściej łowię na stawach w Bystrzycy Kł i Wilkanowie, czasami jeżdżę na zbiornik Topola, lub ujście Nysy Kłodzkiej do Jeziora Otmuchowskiego :) NO KILL

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych użytkowników najlepszego foruma wędkarskiego :grin:

adrianos Dolnoślązacy czekają na relacje, w sumie mało nas tu z naszych terenów, więc każde info mile widziane :wink:

P.S. I wszystko w odpowiednich działach, dot. to oczywiście wszystkich haczykowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Piotr. Jakiś czas temu zacząłem swoją powolna przygodę z wędkowaniem. Mam nadzieję że dużo się od was nauczę :)

Obecnie posiadam wędkę - Mikado Sensual float 380 20-40g

kołowrotek - Mikado Golden Lion

Interesują mnie połowy na spławik :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strone poznalem dzieki mojemu bratu. Od wielu lat nie wedkuje, chociaz w mlodosci potrafilem spedzac nad woda cale tygodnie (doslownie). Teraz, gdy mam wiecej czasu dla siebie, moge z powrotem wrocic do tej formy wypoczynku. Byc moze w przyszlym roku, w Pollsce, wybiore sie takze z innymi osobami na wspolna eskapade, oczywiscie jesli wyrazicie na to zgode. Nie mam wielkich rekordow jesli chodzi o wedkowanie. Jednak wciagnalem kilka ciekawych gatunkow ryb. M.in. Jesiotr na Dunaju w Austrii, Dorady i ostroboki we Francji nad morzem Srodzienomorskim. We Francji trafilem tez na rzece najwiekszego mojego karpia, gdzie jednak jemu do Waszych rekordow (okolo 50 cm) :oops: . Zycze wszystkim pomyslnego zakonczenia sezonu i do nastepnego :wink::wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!:

Jestem z Zabrza łowię głównie na spinn, ale lubię też spławiczek i czasami posiedzieć z DS lub federkami :). Jak jest ktoś, kto łowi na Wiśle na odcinku Śląskim to z miłą chęcią przyłącze się na wspólne wędkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.