Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam na imię Marek i jestem z Warszawy. Mogę się śmiało nazwać odgrzewanym moczykijem. W latach 90-siątych wędkowałem aktywniej niż teraz. Mam nadzieję, że dzięki Waszej życzliwości nadgonię braki w wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wędkowanie to mój drugi (cudowny) świat. Bardzo często wracam "o kiju" ale nie ma lekko, trzeba być twardym. Pewne jest to, że będę korzystał z Waszych usług i prosił o pomoc. Pozdrawiam wszystkich wiosennie - Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Mam na imię Henryk 32 lata,mieszkam w Żabieńcu koło Piaseczna ( tak wyszło) wędkuję od 7 roku życia. Na początku był oczywiście spławik, potem spławik, później spławik i troszeczkę z gruntu, a teraz tylko i wyłącznie spinning (od 1,5 roku). Z reguły wędkuję na Wiślę w okolicach Góry Kalwarii, Konstancina i na mojej ukochanej Jeziorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Henryk 32 lata,mieszkam w Żabieńcu koło Piaseczna ( tak wyszło) wędkuję od 7 roku życia.
Witam fajnie, że zaczynamy od przedstawienia się. :cool: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Nazywam się Artur i mieszkam w Krakowie.

Łowię głównie z gruntu oraz na spinning. Najbardziej lubie okolice Tyńca na Wiśle, ale z braku czasu łowię najczęściej na Wiśle w samym Krakowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Adam, mam 17 lat - z tego wędkuję już 10 lat. Najbardziej lubię łowić na spinning chociaż na spławik i grunt też często jeżdżę. Mieszkam w Pile i najczęściej łowie w tych okolicach (nie dalej niż 40km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, na imię mam Seba pochodzę ze szczecina z prawobrzeżnej części miasta. Wędkarstwem zaraziłem się 2008 roku w wakacje w styczniu 2009 wyrobiłem kartę uiściłem wszystkie opłaty i zbieram z miesiąca na miesiąc nowe doświadczenia :)pozdrawiam wszystkich::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Eugeniusz 49 lat z Gostynia wlkp.Wędkarstwo to odskocznia do natury chociaż od kilku lat lubie połowić z kutra przynajmniej kilka razy w roku,więc pierwsze wypłynięcie 20 marca o ile pogoda pozwoli. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Mam na imię Daniel i mieszkam w Trzebiatowie nad Regą - rzeką potrafiącą obdarzyć piękną trotką. Wędkuje już dobre 15 lat i preferuje raczej wędkarstwo spławikowe. Pozdrowionka wszystkim wędkarzom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Na stronie tej zarejestrowałem się już jakiś czas temu,ale z rożnych powodów dawno tu nie zaglądałem i zapomniałem pod jakim nickiem byłem.Moją ulubioną metodą połowu jest od około 20-tu lat wyłącznie spinning,a od jakiegoś roku casting.Tak więc witam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Szanowne Zbiegowisko :mrgreen:

optym-ista :?: , optym-alne dostosowanie do sytuacji :wink: Kiedyś nosiło mnie od morza po góry, a, że zdrowie już nie te, to wydeptane Mazowsze. Oficjalnie 44lata gapię się w spławik, słucham dzwonka i sygnalizatora, czekam na uderzenie w "blachę" albo koszyczek. Ryby są dla mnie pretekstem do wyjazdu nad wodę, a nie celem. Wymiarowe ryby zabieram, bo prosto z wody są najsmaczniejsze. Uważam :idea: , że łowienie i wypuszczanie, to tak, jak komuś dać w łeb i przeprosić :twisted:

Do : ciasteczka mogą być przypalone, bo używam dwa kompy równolegle :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.