Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć.Mam na imię Grzegorz.Witam wszystkich wędkarzy,łowię od 1981 roku przeważnie Poraj i okolice.Ulubiona metoda to spinning,chociaż oprócz sztucznej muszki próbuje wszystkich metod,dołączam do WAS i liczę na pomoc,ze swojej strony również służę pomocą w miarę możliwości.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Piotrek i jestem z Ostrowa Wielkopolskiego. Wędkuje w okolicach mojego miasta na różnych stawach i jeziorach. Przygodę z wędkarstwem rozpocząłem w 2003 roku. Niestety przerwałem ją w latach 2007-2008, ale w ubiegłym roku głód wędkarski powrócił i znowu regularnie spędzam czas nad wodą. Mój największy okaz nie jest spektakularny, bo to 4-kilowy karp. Na początku "kariery" złowiłem też imponującego karasia, miał około 40 centymetrów, ale był dość wychudzony i niestety nie pamiętam jego wagi. Póki co to na tyle z mojej strony.

Pozdrawiam. :wink:

PS: Chętnych na wspólne wypady z okolic zapraszam do kontaktu. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje imie jest Dalibor, i mejszkam v Ostrave, jestem poczatkujacy do polowu muchowym, wlasnym sprzet #5 pret i kolowratek Taimen, i chcialbym rozpoczat polow v gorskich sektorach Wisly ci Brennicy. Niestety v Czechach nie jest komercialny sektor do przelywu rzek, tylko jeziora lub stawy :(.

Przepraszam z gory za moj jazyk Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asasyn78

witam serdecznie,

mam na imię Derek.Wędkuje od małego wcześniej na spławik a od jakiegoś czasu przerzuciłem się na spining.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Witam.

Nazywam sie Bartek.

Pochodze z Zielonej Gory, ale obecnie mieszkam w Szczecinie.

Wedkuje od dzieciaka, ale nigdy karty nie mialem, bo na poczatku na ryby zabieral mnie dziadek, potem po jego smierci byl przestoj w moim wedkowaniu, a po wskrzeszeniu hobby jezdzilem z kolesiami i lowilem pod ich skrzydlami.

Kolo wakacji jak sie obronie i bede w koncu mial wiecej czasu zamierzam sobie taki dokumencik wyrobic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem haczyk.pl i chcialbym sie przywitac :)

Mam na imie Alex. Wedkowaniem zajalem sie od niedawna i bardzo mnie wciagnelo. Po kilku latach czestego lowienia wiem, ze wedkarstwo bedzie jednym z moich najwiekszych hobby. Do uslyszenia na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

właśnie się zalogowałem.

Wędkowaniem zaraził mnie mój ojciec jak miałem może z 10 lat - czyli wędkuje już jakieś 22 lata:) Nie jestem jednak wymiataczem - zawodowcem. Raczej, niedzielnym miłośnikiem spędzenia czasu nad wodą.

Życzę wszystkim udanych połowów!

Pozdrawiam

Szarik Szarikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Moją przygodę z moczeniem kija zaczynałem w 4-5 klasie podstawówki. A tak na poważnie to od 1991r. kiedy to wstąpiłem w szeregi PZW.

Był piękny słoneczny wrzesień 91r. ... i czar leśnego jeziorka, na którym pływała tratwa do spławiania kloców, miejscowi z niej od czasu do czasu spinningowali. Postanowiliśmy z kolegą po kiju spróbować metody spinningowej ze ,,środka pływającego” typu tratwa. Efekt przerósł nasze, ,,moje” najśmielsze oczekiwania pierwszy w życiu szczupak 60cm i przepięknie ubarwiony okoń 35cm. Podczas holowania mojego pierwszego szczupaka kolega tak mnie instruował, że wpadł po pas do wody ... . Dziś już wiemy, że tam jest tylko metr wody. Ale ... strach, emocje, śmiech, radość jaka Nam Wszystkim towarzyszy podczas kolejnej wędkarskiej wyprawy, duma po złowieniu dużej ryby... I jak tu nie ,,złapać bakcyla”, który trwa i trwa ...

Z wędkarskim pozdrowieniem taaakiej ryby Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem świerzakiem na forum, choć wędkuje już kilka dobrych lat. Ostatnio jednak z braku czasu trochę się opuściłem. Zamierzam jednak w tym sezonie wziąść się ostro do roboty. Widze że forum bardzo "aktywne''

To dobrze.

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.