Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, pochodze z Wrocławia i cieszy mnie tak liczna grupa osob łowiacych w tych rejonach. Mam 21 lat , łowie od małego aczkolwiek od 2 lat zrozumialem ze to moja prawdziwa pasja. Mam mega chec poznawania tajnikow spinningu, dlatego mam wielka nadzieje ze doswiadczeni łowcy z Wroclawia pomoga mi, zechca sie spotkac i podzielic wiedza podczas wspolnego wedkowania ( odra, widawa, sleza , bystrzyca) . Połamania, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj,

Chciałbym rozpocząć przygodę z wędkarstwem na Poznańskich Szachtach. Jeszcze nigdy tam nie łowiłem a w sumie to najbliższe łowisko. Chciałem spytać którędy tam dojechać, gdzie najlepiej się ustawić i na jaki rodzaj wędkowania tudzież, ryby szykować. Będę wdzięczny za każdą informację pomoc. Jestem również chętny na wspólne wędkowanie, zarówno na Szachtach jak i innych zbiornikach w Poznaniu i okolicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam więc i ja.

Wracam do spinningu po ponad 10 lat przerwy, jednak tej adrenaliny przy walce z drapieżnikiem się nie zapomina...

Od dłuższego czasu śledzę temat wędkowania na wrocławskiej Ślęzie i tam też spędzam najwięcej wolnego czasu.

Lat 26, hobby dodatkowe to szeroko pojęta motoryzacja, od dwóch kółek po mój wehikuł jakim jest Fiat 125p. Stary i zmęczony ale się toczy.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wędkarskiej braci ! Jestem Wiktor, wędkuję amatorsko w rejonach Szczecina. Od tego sezonu zamierzam poznać ciekawe łowiska w zachodniopomorskim i pomorskim, do tej pory łowiłem jedynie na małych zbiornikach w okolicach Gryfina. Zasadniczo moja pasja to drapieżniki, wędkowanie spławikowe i gruntowe od przypadku do przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z tej strony klawiatury Michał. 28 lat ze Stolicy. Przygodę z wędkowaniem rozpocząłem w 99 r, a teraz wracam do tego pięknego sportu po blisko 10 latach przerwy. Moja największa rybka to karp 5 kg, złowiony przypadkiem bo nie przepadam za tymi stworami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na Imię Arek jestem z Garwolina, nie bawem zamieszkam w Warszawie co weekend tu przebywam, i staram się czasami wyrwać tu na ryby nad Wisłę.

Interesuję się wędkarstwem od około 15 lat, z przerwą, kartę posiadam drugi rok :).

Łowię tylko na spławik inne metody mi nie przypadły.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin z Tychów z tej strony, przygodę z wędkarstwem zacząłem w dzieciństwie, poza tym moja druga pasja to motoryzacja. Ulubione łowiska to głównie Wisła w Strumieniu, Poręba w Łące.

Ulubiona metoda spławik, bat. Mam nadzieje ze sporo się tu dowiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "nowych"

Mam nadzieje ze sporo się tu dowiem.

Zasoby wiedzy na naszych stronach już można czytać godzinami a przecież wciąż przybywa nowych wartościowych materiałów. :wink::cool:

moja przygda z wędkarstwem tak powazniej czyli ze swoim sprzetem karta itp dopiero się zaczyna i mam nadzieje ze szybko sie nie skonczy:)

Obawiam się, że to nieuleczalna choroba. :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jako że bab tu mało to i ja dorzucę swoje pięć groszy.

Tak więc ... 23 lata i zapał do kija od zawsze... niestety z różnymi rezultatami a zazwyczaj spławikiem na drzewie ;)

Ostatnimi czasy namiętnie poznaje możliwości mojego "Fediego" w związku z czym przerzuciłam się ze spławika na koszyczek.

Wiele nauki przede mną bo nauczycieli nigdy nie miałam a pasję do wędkarstwa postanowiłam zacząć rozwijać dopiero niedawno.

Mam nadzieję że już niebawem będę mogła pochwalić się czymś więcej, ale póki co porostu witajcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.