Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich kolegów wedkarzy :)

Mam na imie Marcin i mieszkam w woj lodzkim :razz:

Uwielbiam chodzic na rybki i obcowac z przyroda :cool:

Nienawidze brudasow ktorzy smieca nad woda i w ogole

jak bym tylko mogl to bym ich wszystkich powybijal :lol:

Mam 22 latka i ciagle sie uczę tego ciezkiego fachu jakim jest wedkarstwo :lol:

No i narazie to chyba wszystko

pozdro dla wszystkich! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dzisiaj z całodziennego połowu bez ryby.Moja rzeka jest b.kapryśna jak

kobieta.Ale i tak jest moją najlepszą przyjaciółką.Lary... mie nie chodzi o komfort

a o wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu.W zeszłym roku jeszcze dałem radę

pojechać z pełnym wyposarzenim 30km łowić około 7godz no i powrót-bardzo ciężki

ale dzięki temu jeszcze mało-wiele funkcjonuje. bad_ghost powiem Ci---wybierz rzekę

Rzeka jest tajemnicza,kapryśna,piękna i nieprzewidywalna.Tylko rzeka da Ci pełną satysfakcję z "upolowanej" ryby.Na koniec przytoczę moje credo "Wędkarstwo ma być

przyjemnością,anie bezmyślnym zabijaniem ryb".Ja też chodzę na jeziora,ale rzeka to rzeka.Do następnego rybaczenia.

w pewnym sensie zgadzam sie z Toba

ostatnio bylem na bzurze w taki bardzo fajnym dzikim miejscu

mimo ze rybki nie braly przez lornetke mysliwska popatrzylem sobie na bociany na polach, dzieciola stukajacego w drzewo i rodzine sarenek biegnacych przez pole....

lowilem w przeslicznym miejscu, naturalny dolek - sciete przez bobry wielkie drzewo dookola krzaki a za mna bagienka :)

JAK DLA MNIE LEPSZA MIEJSCOWKA NA RYBKI NIE ISTNIEJE

moze nie bylo za wygodnie ale czulem sie jak uczstnik jakies wypraw pokazywanej na discovery czy animal planet :mrgreen:

gdzie takie wartunki znalazłbym nad zalewem? ehh ciezko by bylo...

mimo to nad jeziorkiem tez bardzo lubie lowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bad_ghost mieszkam w Działoszynie ale to drugi koniec Łódzkiego u mnie tylko warta i to tylko wiosna bo latem zupełna pustynia. Polecam Poraj koło Częstochowy często tam bywam no i oczywiście Odra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ja jestem Damian mam 19 lat łowie rybeczki dopiero od 3 lat rekord moj to karp 3,2kg i szczupaczek 89cm i 3,5 kg narazie doksztalcam sie w tym fachu ale w tym fachu trzeba sie dokształcac przez cale zycie bo rybeczki maja coraz lepsze zachcianki lub tez wracaja do starych przysmaków.Jestem z Lubelszczuzny jest naprwde ładnie elcz zbiorniki PZW nie sa zbyt zaskakujace dla wedkarza płaci sei duze pieniadze a przez rok lowi sie 10 ryb nie wiem jak jest u was ale chciałbym wyjechac gdzies do hiszpani jak w tych filmach wedkarstwo moje hobby i popolowac na naprawde duze sumy lub tez karpie.Aj to wszystko pewnie uuuuuuu jak przypomne cos sobie to dopiszeelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Grzegorz i w sierpniu kończę 35 :smile:

Wędkuję od 10 lat z 3 letnią przerwą

Ta przerwa została spowodowana kradzieżą moich bardzo fajnych kijków – źli ludzie ukradli mi cały osprzęt zbierany kilka lat

Wróciłem nad wodę jak okazało się ze moja córka chce zobaczyć jak to jest złowić rybę

Od 3 lat raczej tylko w wolne dni wpadam nad wodę – brak czasu i młoda znalazła bardziej interesujące dla nastolatek zajęcia .

To na tyle

Jeszcze raz witam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie witają chlebem i solą, to POLACY.......i całe forum Haczyka!!

Dołączam się do tego przedstawienia, choc dołączyłem troszkę wcześniej ale teraz w końcu się przedstawię!

Kolega Wojtek Ur. w Kołobrzegu i zamieszkały... znak Bliźniak-------- Ojciec Jurek też wędkarz..... to mój Nauczyciel!! Bardzo mu dziękuje za te wszystkie rady, i pokazanie wspaniałej rzeki Parsęty!! (zna ją do samego dna) :) głównie lubię łowić na spining, Trcie Łososie, okonie i sandacze, nie pogardzę też spokojnym spławiczkiem i gruntóweczka..... cóż duzo mówić z krwi i kości prawdziwy rodowity Wędkarz z Kołobrzegu

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i zespól redakcyjny :)

Do zobaczenia nad wodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem początkującym wędkarzem można tak powiedzieć moja ostatnia przygoda z wędkowaniem to 20 lat temu ,moje sukcesy to szczupak ,węgorze,no i drobnica.

Kiedyś to była moja pasja ale życie ,praca ,dom , nie pozwoliły mi moczyć kija w wodzie.

mieszkam w Zabrzu wiek średni no i dużo pasji do rybek.

pozdrawiam sokolik04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. To i ja się przedstawię. Moje dane to Daniel Zarzecki, rok urodzenia 1989, zamieszkały Grajewo, a zawód?? Uczeń Liceum Ogólnego. Profil matematyczno-językowy. Zainteresowania to wędkastwo, FWŚ, ekologia, motoryzacja i siatkówka. :mrgreen: Ulubiona metoda to spinning, następnie spławik no i gruntówką też czasami wymachuję. Co tu jeszcze pisać? :razz: Cel życiowy? Siedzieć nad wodą i chłonąć, chłonąć i jeszcze raz chłonąć :mrgreen: wszystko co otacza, a podpis mówi wszystko.

A Tomaszka zdążyłem już poznać z FWŚ :) Mieliśmy małą sprzeczkę. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem Sylwek, mam 36 lat. Przygodę z wędkarstwem zacząłem 25 lat temu. Ulubiona metoda to spławik, a szczególnie zestaw skrócony. Najczęściej wędkuję na kanale Żerańskim w Warszawie. Czasami startuję w zawodach Okręgu Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.