Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich serdecznie :) Mam na imię Gracja, liczę sobie 17 wiosen i jestem z Wrocławia. Wędkuję od 11 lat, choć nie wyciągnęłam jeszcze żadnego potwora (tłumaczę sobie ten stan rzeczy faktem, iż zakładam tak duże robaki, że te mi wszystkie ryby podusiły ;) ). Uwielbiam łowić z gruntu. Zarówno sandacze jak i leszcze, karpie czy piękne płocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierze już meslem ze nie dożyje kogoś z pięknego miasta Gdynia:>:>:> mała reklamka musi być witam wszystkich a w szczególności pomorze i kolegę z gdańska czule witam:>:> no może nam tez się uda zrobić jakieś wypady razem jak to chłopaki we wrocku robią :>:>

Oczywiście witam wszystkich nie witanych!!

Zapraszam Pomorzan do udzielania się w temacie "POMORSKIE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wędkuję przede wszystkim w zachodniopomorskim, zarówno na rzekach jak i jeziorach. Wędkowanie jest moim hobby odkąd pamiętam czyli od około 20-stu lat. Interesuje mnie przede wszystkim spinning, ale jak jest okazja to chętnie udaję się na linową zasiadkę czy węgorzową nockę. Poluję głównie na szczupaki, okonie, pstrągi, trocie rzadziej klenie, jazie, sandacze.

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Na imię mam Adrian, pochodzę z Mikołowa koło Katowic, wędkuję od trzech lat choć 28 wiosenek mi już stuknęło.

Mam nadzieję, że poznam tu wiele ciekawych osób i pogłębię swoją wiedzę na temat tego wspaniałego sportu.

Preferuję metodę gruntową więc chyba zaliczam się do leniwych wędkarzy.

Pozdrawiam. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam na imię Paweł. Mieszkam sobie w małej mieścince Miastko w woj. Pomorskim.

Już od dłuższego czasu jestem na forum ale jako "gość" :razz:

Łowie na wodzie stojącej a mam w czym tu wybierać :grin: W tym sezonie łowię głównie na gruncik ale jakoś na czasie trzeba będzie się wybrać nad wodę w poszukiwaniu drapieżnika.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na imię mam Mariusz. Lat 28, mieszkam w Siemianowicach Śląskich, a wędkowałem przez 10 lat, niestety rozpoczynając studia musiałem przerwać (tak, wiem - dodatkowe 100 lat czyśćca mi za to policzą jak nic :mrgreen: ). Obecnie wracam do łowienia. Ulubione metody - łowienie z gruntu na "fedrę", a ostatnio również spining (jakkolwiek jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych, to jestem początkujący).

Na początek to tyle, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam na imię Arek, mieszkam w Kamiennej Górze na Dolnym Śląsku i mam 17 lat. Oprócz wędkarstwa interesuje się motoryzacją :) pozdrawiam :)

EDIT:

jest ktos na forum z mojego miasta lub okolic ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich niewitanych.... :mrgreen:

zachęcam do wypełniania pola "skąd", to pomaga dyskutować o łowiskach w swoim regionie i nie tylko....

zapraszam też do zapoznania się z regulaminem i zaprzyjaźnienia z opcją "szukaj" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Mam na imie Patryk i mieszkam w warzymicach k szczecina , wedkuje 5 lat a mam ich 29 , ucze sie łowic wszystkimi metodami i powoli zaczynam rozumiec na czym to wszystko polega. niedawno odkryłem metode gruntowa...ale puki co bez koszyka. Moja ulubiona metoda to spławik....ale w takiej najprostrzej formie. Staram sie spędzac nad woda każdą wolna chwile i cos mysle ze za 15-20 lat żona bedzie mi to wypomina ;) pozdrawiam wszystkich . patryk k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Konrad, 25 lat na karku i mieszkam we Wrocławiu niedaleko Mostów Warszawskich. Członkiem PZW (z przerwami) jestem od 10 lat, preferowane metody to w kolejności: feeder, spinning i spławik. Forum przeglądam od roku i w końcu postanowiłem się ujawnić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.