Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam wszystkich bardzo serdecznie, wedkuje od kilku miesiecy ale wciagnelo mnie to bez reszty, przewaznie nastawiam sie na sandacza (piekna rybka :) ) jestem z Mysłowic woj. ślaskie. moje ulubione łowisko to Przeczyce, czytam forum od dawna ale dopiero dzis sie zalogowalem, bede staral sie pomagac w sprawach ktrych bede mial jakies pojecie, pozdrawiam wszystkich!! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy serdecznie,

Wznowiłem moją kartę wędkarską po dłuższej przerwie, czytając wypowiedzi wszystkich na tym forum miło mi dołączyć do tego grona. Jeszcze tyle cennych wskazówek od nikogo nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imie Pawel, wedkuje od 10 roku zycia a mam 25. Moja ulubiona metoda to feeder, ale jak mam czas to takze spining z lodki i lekki splawik. Pozdrawiam wszystkich milosnikow tego wspanialego hobby!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zapalonym wędkarzem i chcę zostać wyczynowcem ale na razie jest trudno :cry: bo sprzęt dużo kosztuję i nie wiem skąd to wszystko brać...?? :oops:

łowię już 5lat i jest to moje życie :mrgreen: bez tego nie idzie żyć!!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po małej przerwie,(mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :sad: ) niestety z różnych przyczyn czsami ode mnie nie zależnych musiałem na jakiś czas odstawić swoje hobby i zainteresowania. Na szczęście większość swoich spraw już załatwiłem więc znów powracam na forum. Pozdrawiam wszystkich gorąco a w szczególności wszystkich haczykowców ze zlotu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam 37 lat i na ryby chodzę od małego. Przeszedłem rożne etapy(spławik,feder itp)...obecnie został spinning,mucha i morze...do którego mam 200 metrów...no i łódź w porcie.

Pozdrawiam

juz cie lubie a skad dokladnie jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako "nowy".

Wlasciwie to nie az taaaaki nowy, bo 40stka za nastepnym "zakretem" ;)

Na rybki chodze od dziecka. Moja pierwsza udokumentowana ryba, to kielbik zlowiony w maju 1973. Z racji tego moge sie chyba uwazac za wedkarza "starej daty" :)

Do moich ulubionych lowisk zaliczam kilka jezior i rzek w okolicach Olsztyna (skad pochodze), okolice ujscia Menu (gdzie aktualnie pracuje) oraz Morze Sródziemne w okolicach ujscia Ebro (gdzie chetnie spedzam urlop).

Chetnie wymienie sie doswiadczeniami i wrazeniami z wedkarzami o podobnych zainteresowaniach co do okolic wedkowania - ale i chetnie zabiore glos w innych interesujacych dyskusjach.

Pozdrawiam serdecznie. Darz wodo!

Mentiroso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.