Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

cześć wszystkim mam na imię Damian mam 16 lat wędkuje od około 7 lat ale kartę wędkarską mam dopiero 2 lata. Lubię łowić wszystkimi metodami ale ostatnio zainteresowałem się spiningiem. Myślę że będą jakieś sukcesy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, Łukasz lat 24, mieszkam w Msyłowicach, wędkuje od 8 roku życia z róznymi efektami, zaczynałem od społawikówki i grunku potem przeszedłem na bacika jeszcze za lat szczeniackich na zawodach,obecnie gruncik i spining na wypadach z kolegą pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ! ;)

Na imie mam Andrzej mam 21 lat, mieszkam w małej wsi Rusinowo na pojezierzu Wałeckim. Pasją wedkarską interesuje sie od bodajrze 6 roku życia kiedy to pierweszy raz dziadek zabrał mnie na karasie ;D i zakochalem sie w tym sporcie na maxa. ;P Wedkuje tak czesto jak sie da metodą spiningową, spławikową oraz gruntową głównie na stawach oraz jeziorach.

A tak poza tym to kręcą mnie samochody oraz ich tuning ;)

Pozdrawiam wszystkich wedkarzy i zycze polamania kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie brać wędkarską :smile:

Przedstawić się wypada w pierwszym poście na tym zacnym forum co też czynię. Na imię mam Artur, wiek 34 lata (emerytura za pasem :wink: ), wędkuję od mniej więcej 20 lat z mniejszymi lub większymi przerwami. Na chwilę obecną wracam do wędki po 2-letniej przerwie spowodowanej pobytem na wygnaniu :wink:

Wiele mam do nadrobienia w tajemnej wiedzy wędkarskiej a po kilkudniowym przeglądzie tego forum stwierdziłem że tu dowiem się wszystkiego.

Gorąco wszystkich pozdrawiam i życzę taaa....kiej ryby :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Dawid (czego trudno domyśleć się po nicku), po 6-letnim rozbracie z wędkarstwem postanowiłem opłacić kartę i odkurzyć zalegający w pokojowym rogu sprzęt, pewnie szybko przeszedłby mi ten nawrót rybiego bakcyla, gdyby nie dwa (chociaż niewymiarowe, to zawsze) szczupaki premierowego wypadu ze spinningiem nad rzekę - przepływającą przez moje miasto - Prosnę. Głownie wędkuję w zalewie Szałe (Pokrzywnica), Gołuchowie i Prośnie, i w jej piwonickich starorzeczach, nie wspominając o oczku wodnym (jakieś 30m na 15m) znajdującym się nieopodal mojego domu, gdzie liny i niebagatelne karasie.

Ulubione ryby moje to oczeretniaki (dla niezaznajomionych z tą nazwą rozwinę, że mam na myśli liny), oczywiście ulubione pod względami artystycznymi ;), ryb ogólnie nie mógłbym zabić, a co dopieróż oprawić i zjeść. Jeśli kogoś by to interesowało – wkrótce zakładam akwarium 112L z kilkoma (2-3) małymi tinca-tinca, z chęcią zamieszczę filmiki ukazujące żerowanie tych wspaniałych stworzeń. Rybki zostaną złowione w stawie nienależącym do PZW, toteż pozwolę sobie je umieścić w domowym zbiorniczku bez obawy o wymiary.

Pozdrawiam

Dawido

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć braci wędkarskiej :wink:

jestem Andrzej z Gdyni, wędkuję od ponad 30 lat, wcześniej spławik głównie bacik, ale ostatnio preferuję spiningowanie, a moje ulubione łowiska to te, nad którymi jest cicho i nie ma tłoku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel,lat 32 miejscowosc Lonevag/Norwegia, zapaleniec od roku.

Mam nadzieje ze grozi to dozywociem. ulubiona dyscyplina wedkowanie morskie, na ciezkie pilkery, i czasem na splawik zwlaszcza po przyplywie.

ulubiona przyneta, krewetka.

wieksze okazy, raczej jeszcze nie.....brosma 2kg jesli mozna to zaliczyc do okazow....:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.