Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dragon Maxima HS Spinn


sebek23

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Generalnie to odradzam Ci ten kołowrotek. Fajnie się prezentuje ale tylko do momentu póki nie zaczniesz go używać. Kupiłem go skuszony wysokim przełożeniem, myślę sobie "będzie idealny pod wobki na bolka" Na początku byłem zadowolony ale po kilku razach nad wodą pojawiły się dziwne stuki podczas zwijania. Udałem się do sklepu żeby go oddać na gwarancję. Dowiedziałem się od sprzedawcy, że TD wydał podobno wadliwą serię tych kołowrotków (coś z zębatką, mniejsza o to). Skutek jest taki, że już drugi raz mi go wymienili na nowy. A że gwarancja jest na pięć lat więc bez skrupułów jak tylko usłyszę, że stuka lecę do sklepu i zgłaszam. Mam zamiar tak bawić się przez cały okres pięcioletniej gwarancji, niech płacą za buble. A może w końcu trafię na dobry egzemplarz. Teraz z perspektywy czasu patrząc i będąc już "po szkodzie" wolałbym dołożyć stówkę z hakiem i kupić coś innego, coś co przynajmniej ma dobre opinie. Ale wybór i tak należy do Ciebie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hyhyhy, kupiłem to cuś z myślą o niewielkiej rzeczce, woblerkach 3-5cm i BT (w którym całość pracy wykonuje u mnie wędka). Po kilku wypadach i spotkaniach z lodowatą wodą zaczęły się stuki. Jeszcze w tym miesiącu poleci do serwisu i tak jak Kolega wyżej - będę tak latał przez całe 5 lat :D

Nie kupuj tego, już lepiej kup Vipera, który jest o połowę tańszy i bardziej solidny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Statystycznie to zawsze coś się może przydarzyć w serii kręciołka, chociaż nie powinno. Ja mam Maximę match, bardzo często łowię i na szczęście na razie, już po 2 latach używania, jest dobrze, ani razu nie musiałem lecieć do serwisu. Mój bliski znajomy ma na cięższy grunt 2 sztuki i na razie, ponad 2 lata holowania silniejszych karpi i amurów , nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Mój maxim wytrzymał 3 miesiące,łowiłem metodą opadu jednym słowem kołowrotki do kitu

Ja bym nie stawiał tak ostrej oceny, bo do wystawienia jej trzeba sprawdzić więcej kołowrotków, niż jeden posiadany. Jak już pisałem, posiadam i miałem styczność z maximą u kolegów i kręciołki chodzą dobrze. Pewnie jest tak, jak pisał inny forumowicz, że poszła jedna seria z usterką.

A swoją drogą, to jaką przynętą łowiłeś z opadu i na jakiej głębokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.