Skocz do zawartości
tokarex pontony

MIEJSCE - ZLOT HACZYKOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI I NIE TYLKO


trini

Zlot odbędzie się  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlot odbędzie się

    • na Mazurach (północ)
      5
    • na Pojezierzu Drawskim (zachód)
      3
    • na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim (wschód)
      0
    • w Bieszczadach (Solina) (południe)
      9
    • na pojezierzu Brodnickim (centrum)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy na powyższe miejsca - inne nie wchodzą w rachubę - będzie za duży bałagan.

Czas trwania 15 dni - po głosowaniu ustalamy termin.

Proszę się powstrzymać od komentarzy określających wytypowane miejsca jako beznadziejne.

Nie ważne gdzie - ważne, żeby w ogóle!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

tak, bo wydaje mi się że tamtych stron nas zdominowali :sad:

trini jeśli to nie za duży problem dla ciebie to wskarz nazwę twojego pobytu z małżonem.

poza tym myślę że co po nagle to po diable.

ktoś pisał ażeby podać termin niewiem czy ten ktoś na bieżąco nie śledzi tematu, ponieważ pisałem ażeby pyła to pierwsza połowa września wtedy prawie wszyscy z nas będą już po urlopach i wtedy napewno prawie każdy z nas urwie te parę dni.

pisałem południe Polski Żywieckie i Międzybrodzkie , a gdzież tam Solina przecież to już Ukraina :grin: oraz środek Polski Jeziorsko i bez odzewu, a tu nagle propozycja i to taka że prawie wszyskto w rejonie północnym ,tej Soliny wogóle nie biorę pod uwagę :lol:

acha, jeszcze jedna rzecz rzuciłem temat 'wędkomaniacy z gór, dol. Śląska dlatego gdyż leciał już temat podobny tylko że ogólnokrajowy, i co umarł z buta ,myślałem że w mniejszym gronie i mniejszych odległościach będzie nam łatwiej się spotkać się w realu, i wtedy po wspólnych spędzonych chwilach oraz nabraniu doświadczenia w organizowaniu takich regionalnych zjazdów, dojdziemy do wniosku że najwyższy czas aby zoorganiaować ogólnopolski zjazd haczykowców, przecież idzie organizować regionalne spotkania np: wędkomaniacy z Pomorza spotkajmy się itp: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że musze wspomóc ziomala, który w dodatku zmienił tytuł postu jak mu w głowie namieszałem. Głosuje na ... SOLINE :mrgreen:

Hehehe, 50 % :mrgreen:

Nasze górą ;) Ale i tak mmi jest obojetne, gdzie sie spotkamy i wyśpimy w jednym namiocie :lol::lol::lol:

Właściwie gdyby była TRESNA ... byłoby super, mam tam połapane tereny gospodarzy i radnego Stacha (gość w pyte) No i sandaczy nie brakuje a i karpicha jak koła od wozu chłopaki ciągli ;) Nalezy tez tu wspomnieć o ogromnych kleniskach, które o brzasku wpływały do zatoczek i waliły w ukleje az pierdziało. Budowało sie tam troche, to sie wie ;)

A co reszta? Odzywac się kurde!!! Co z Wami!!!

Jeśli nie podejmujecie tematu, napiszcie ... "JA NIE" ... i wszystko bedzie jasne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wszystko jedno

Ustawiłam taką ankietę bo nie było sprzeciwów

Ja mogę jechać wszędzie - jestem z Warszawy - zmotoryzowana, to co mi tam

Ale wrzesień - za zimno jak dla mnie pod namioty sorki.

Podjęłam się jakiegokolwiek ogarnięcia tego bałaganu.

Ja mogę pojechać i w 5 osób (w drugim topie są wymienione) - reszta jak chce niech się dołącza.

Będzie bardzo miło.

Niestety - na takich forach - mam doświadczenie.

I jedyne sensowne rozwiazanie to takie - jedna góra dwie trzy osoby wymieniają miejsca - reszta głosuje.

Bo każdy by chciał jechać gdzie indziej niestety.

A spotkanie to spotkanie - jak się chce jechać gdzieś, to każdy może sobie sam wybrać i tam pojechać, ale to nie o to chodzi przecież :???:

Miejsca zostają, bo jak już Shogun mówił - nie ważne gdzie - ważne z kim i eby w ogóle.

Jeśli każdy będzie proponował na upartego TYLKO SWOJE miejsca, to nie spotkamy się, nie powędkujemy wspólnie NIGDY.

Howgh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem Soline, tylko dlatego ze w nawiasie zauwazylem "poludnie" :lol:

Osobiscie rowniez jest mi obojtetne gdzie pojade, musze tylko zmiescic sprzet i hajda! tylko nie liczcie na mnie ze bede siedziec i sluchac opowiesci, chce lowic lowic ! A ze z wytrawnymi wedkarzami jade to i wierze ze nie jedna nauke pobiore ;-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "sprawy wzieliście w swoje ręce", co niebędę ukrywał jest obecnie mi "na rękę" :cool:

Tylko nie zapomnijie o swoim administratorku

:mrgreen:

Osobiście dostosuje się do decyzji większości. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zaglosowalem na pojezierze brodnickie :twisted: (nawet nie musi byc brodnickie ale chodzilo o centrum)

Dlatego ze jest w centrum i bedzie mniej narzekan ze daleko itp

Poza tym mam pytanko

Czy ankieta jest tak skonstruowana ze mozna glosowacz jednego loginu (juz nawet nie chodzi o ip) kilka razy :?:

Bo jesli tak to dowolne miejsce moze wygrac przez dowcipnisia jakiegos

Uwaga jest czysto informatyczna

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek sie wahał pomiędzy Brodnicą a Mazurami. Brodnica bylaby troche blizsza dla osob z zachodu. Ale Jeden glos juz oddany na Brodnice + moj glos raczej szans na powodzenie nie dają. Za to glosy oddane na mazury + moj glos dają szanse na nawiazanie rownorzędnej "walki" z Solina.

Solina- piekne miejsce i woda. Ale dla 5-cio mies. Kuby troche daleko. Zwłaszcza ze to tylko na weekend.

Aha

Skad 13 glosow, skoro lista zawiera 8 zgloszen?

Cytat:

1. Shogun z połowicą i Miłoszkiem

2. Trini z chłopem i może z córką (jak będzie grzeczna ;) )

3. Andi64 z babą

4. Keri z małżonką i dwuletnim wędkarzem

5. Witia-62

6. Tomik

7. Gregorek z żoną i maleństwem

8. Leszczyk

Czy ktos sie dopisal, czy moze caly portal wybiera?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

"Zielone wzgórza nad Soliną....."

Woda rybna ale trudna, bez łódek będzie ciężko, na szczęście o rzut mocherowym beretem jest San, obecnie najrybniejsza muchowa rzeka w Polsce więc zawsze jest alternatywa połowić na muchę. :grin::grin::grin:

Piszę się ale tylko na Solinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na Solinę to ja się nie piszę dla mnie za daleko, chodzi o czas dojazdu, ponieważ nawet jeżeli udało by mi się wyjechać w piątek popołudniu i dotrzeć w sobotę nad ranem to w niedzielę rano musiałbym wracać i co musiałbym tak o suchym pysku siedzieć a i więcej czasu spędziłbym w samochodzie niż na spotkaniu, także przykro mi bardzo..... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.