Skocz do zawartości
tokarex pontony

MIEJSCE - ZLOT HACZYKOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI I NIE TYLKO


trini

Zlot odbędzie się  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlot odbędzie się

    • na Mazurach (północ)
      5
    • na Pojezierzu Drawskim (zachód)
      3
    • na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim (wschód)
      0
    • w Bieszczadach (Solina) (południe)
      9
    • na pojezierzu Brodnickim (centrum)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Moze i ja bym tam wyladował [solina polańczyk] cholera wie jak bedzie.

Tylko pasowało by w koszulkach z haczyka a te najwcześniej pod choinke. nobo jak sie znajdziemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polańczyk odpada jako wędkowanie.

Jako meta może być.

Chłop mój zna dobrze te okolice - i zna miejsca gdzie luda niet a wedkarz da radę z majdanem się rozłożyć.

No i w ogóle to co jest?

Gdzie reszta forumowiczowów? :cool:

Walic na listę drzwiami i oknami - już!!! :razz::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop mój zna dobrze te okolice - i zna miejsca gdzie luda niet a wedkarz da radę z majdanem się rozłożyć.
to fajnie, ja całkowicie zdaję się na Twój "nos" (co do wyboru miejsca na Solinie). Chętnie poznam nowe miejsca na wędkarskie wypady. Osobiście łowiłem w okolicach Wołkowyja - Zawóz i te miejsca znam mogę powiedzieć dość dobrze, ale luda też tam sporo. Jest camping nad samą wodą, knajpka obok, kąpielisko dla dzieciaków słowem dość przytulnie. Ale, jak ktoś słusznie zauważył- bez łódki ani rusz.

Ciekawe okolice wędkarsko są też w rejonie Chreftu, ale to już koniec a raczej początek zalewu bo ujście ma tu Potok Czarny.

Jeżeli ktoś zna ciekawe wędkarsko miejsca nad zalewem Solińskim to proszę zapodawać, może wspólnie coś wybieżemy. W rankingu zlotowego miejsca Solina prowadzi, także takie wskazówki byłyby bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polańczyk odpada jako wędkowanie

jeśli nikt nie podaje jakiś baz wypadowych to ja zaczne

w tamtym roku łowiłem w Polańczyku chociaż jest dużo luda ,ale zaznaczam że są to plażowicze i nie wchodzą wparadę wędkarzom, bo grzecznie sobie siedzą na plaży,

teraz to co nas interesuje, jest tam ośrodek, a właściwie pole namiotowe z PZW RZESZÓW zauważyłem że nie ma tam żadnych wygód ponieważ widziałem jak ludzie chodzili się myć do jeziora a czy była tam jakaś toaleta, hm... chyba że chodzili na plaże tam były toy-toy i stacjonarne,

do wody z pola jest jakieś 100m. linia brzegowa dla wędkujących jest ho-ho a może i dalej,

popdczas mojego pobytu nie spotkałem tam więcej niż 10-15 wędkarzy, to by było narazie tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie nazwy podać nie potrafię.

Chłop wie jak tam dojść - dojechać samochodem.

Zna taką miejscówkę, że ludzie tam się nie kąpią tylko tamtędy przechodzą (jakieś 20 metrów od wody)

Także myślę, że wybrać camping w Polańczyku lub w okolicach, a do miejscówki i tak byśmy samochodami dojeżdżali przecież ;)

Ja już wiem, że będziemy w Polańczyku w drugiej połowie sierpnia, także pewnie zaoptuję za taką datą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.